Enkaz II

serkan-g

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu da yavaş yavaş meydana çıkıyor.temiz bir iş çıkacak yine.kolay gelsin toprağım.

BURAK53

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
abı harıkasın bastan sona kadar okudum roman gıbı valla hosuma gıttı mavı anadol kolay gelsın

loopus_0618

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
helal olsun Allah tekerine taş degdirmesin 200 bin tl ye araba alsan bunun verdiği keyfi vermez insan kendi emegi kendi elleriyle yapınca çok daha bi başka oluyo çok büyük zevkle okudum çok imrendim keşke imkanlar el verse

ömerfaruk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
helal olsun Allah tekerine taş degdirmesin 200 bin tl ye araba alsan bunun verdiği keyfi vermez insan kendi emegi kendi elleriyle yapınca çok daha bi başka oluyo çok büyük zevkle okudum çok imrendim keşke imkanlar el verse

İşte imkanlar, şartlar bazen el vermiyor :) ama internette satılık çok iyi durumda fiyatı uygun arabalar denk geliyor. Benim aldığım yine çok iyi durumda değildi, kazasız ve orijinal olduğu için aldım, mantıklı mı dersen değil, direk alıp binmek varken :kop: eğer merakın varsa orta halli bir araç alıp komple toplamadan birşeyler yapabilirsin

ömerfaruk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ömer mavi anadol hala bolu damı ?

Bendeki değil ama arkadaşın 68 mavisi hala Bolu'da

scaled.php

ömerfaruk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
68 de son durum üzerindeki koltuklar atıldı, astra gsi koltukları taktık, takmadan önce çekmiştim, taktıktan sonra unutmuşum, arkası yarın!

scaled.php