En iyi cep tel. operatörünü sen seç !!!

En iyi cep telefonu operatörü hangisi?

• Turkcell

Oy: 57 43.8%
  • Vodafone

Oy: 9 6.9%
  • Avea

Oy: 15 11.5%
  • Hepsi üç kağıtçı :D:D

Oy: 49 37.7%

• Kullanılan toplam oy
    130

kgb2041

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
En iyi cep telefonu operatörünü seçiyoruz..

kgb2041

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ilk oyu ben kullandım tabii :D şuan mecburiyetten Avea kullanıyorum ve Ankara'da Kızılay'ın göbeğinde bile "neee sesin kesik kesik geliyor!" söylemleriyle karşılaşıyorum defalarca :D Daha önce Turkcell'deydim,dağın başı diye tabir edilen her yerde çektiğine şahidim,ayrıca yurtdışına çıktığım zamanlarda da Turkcell bana hiç sıkıntı yaşatmamıştı..Birazda fiyatlar,tarifeler bağlamında diğer operatörlerle yarışsa süper olucak.. Ben yinede Kıbrıs'tan döner dönmez Turkcell'e geçeceğim :)

Deniz İçgüdel

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hepsi üç kağıtçı, üçünüde kulandım fakat ne yazıki Turkcell...

MOKIA

Başkan
Bilgi Girilmemiş
www.iststatus.com
Hangi anlamda en iyi operatör.
Kapsama alanı olarak en iyi Turkcell
Ama kullanıcılarını en çok kazıklayan da yine Turkcell.

nokiazendevilsblogspotc.jpg

Son düzenleme:

k@dir

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hangi anlamda en iyi operatör.
Kapsama alanı olarak en iyi Turkcell
Ama kullanıcılarını en çok kazıklayan da yine Turkcell.
:kop::kop::kop:valla aynen abi. bende de turkcell var. onu dışardan arayanlar için veriyorum ama benim aradığım avea kullanıyorum. heryöne sınırsız. geçen ay tam 5282 dakika görüşmüşüm. ve sadece 70 lira :D

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
çift hatlı telefonum var avea ve turkcell kullanıyorum...:) birde su var avea istanbulda bile düzgün çekmezken turkcell her yerde çekiyor...babamda 10 seneye yakın turkcell kullanıyor faturalı 2 ayda bır fatura gelıyor 30 lıra :) düny kadarda konusuyor ama kontorlude emıyor orası bır gercek...

MERKEZ

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bu işten ekmek yediğim için söylemiyorum. Eski günlerden turkcell in adı çıkmış pahalı imjı var. girin turkcellcom.tr ye kendinise uygun bir tarife seçin. Örneğin fırsat ile beraber Süper tarifede turkcell kullanıcılarını 5 dakikası 1 kontör diğer şebekeleri 5 dakikası 2 kontöre arıyabilir katma değerli servisler ile turcell anlaşmalı bir çok mağzada alış verişlerinizi indirimli yapabilirsiniz tabi birde acil bir durumdu kesintisiz kapsama alanı içinde görüşme yapmak paha biçilemez.

MBugra1

Bölüm Sorumlusu
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.karinca.tk
Turkcell bu işte tartışmasız lider. Servis kalitesi, kapsama alanı, servisin devamlılığı konularında en üstte. Fiyatları da eskisi kadar yüksek değil. Numara taşınabilirliği çıktıktan sonra tekel konumunu yitirdi Turkcell, rekabetçi fiyatlar sunmaya başladı. Mesela ben ayda 35 liraya her yöne 1200 dakika konuşuyorum, başımdan aşıyor.