En iyi akaryakıt nereden alınır ? Benzin, Motorin, LPG

Hangi Marka-Hangi Yakıt ?

• OPET - Benzin & Motorin & Lpg

• SHELL - Benzin & Motorin & Lpg

• PETROL OFİSİ - Benzin & Motorin & Lpg

• BP - Benzin & Motorin & Lpg

• TOTAL - Benzin & Motorin & Lpg

• TÜRKİYE PETROLLERİ- Benzin & Motorin & Lpg

• AYTEMİZ -Benzin & Motorin & Lpg

• Diğer..

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.

cenk artem

Kayıtlı Kullanıcı
38-Kayseri
Siteyi ziyaret et
sadece kendi şahsi görüşümdür arkadaşlar. bir sefere mahsus olmak üzere opetten tam doldurduğum depo ile 800 km gitti. total, petrol ofisi, aytemiz, bp karışımı ile doldurduğum depo ile 1000 km üzerinde gittim. iki depo da aynı yerde kullanıldı. oetten yakıt aldıktan sonra araç traktör gibi sesli çalışmaya başladı. karışım yapıp doldurduğumda ise ses bayağı azaldı. bu konuyla ilgili başka konuda da yazmıştım. valla marka fanatiği olarak yazmıyorum bunları. ama opet hep uzak duracağım bir istasyon.(dizel için)

• Beğen
Tepkiler: OKANCAANNN

OKANCAANNN

Başkan
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
sadece kendi şahsi görüşümdür arkadaşlar. bir sefere mahsus olmak üzere opetten tam doldurduğum depo ile 800 km gitti. total, petrol ofisi, aytemiz, bp karışımı ile doldurduğum depo ile 1000 km üzerinde gittim. iki depo da aynı yerde kullanıldı. oetten yakıt aldıktan sonra araç traktör gibi sesli çalışmaya başladı. karışım yapıp doldurduğumda ise ses bayağı azaldı. bu konuyla ilgili başka konuda da yazmıştım. valla marka fanatiği olarak yazmıyorum bunları. ama opet hep uzak duracağım bir istasyon.(dizel için)
Dizel için söylediklerin çok mantıklı aynı teşhisi bende yaptım. Diğer aracımda bu olayı yaşıyorum. Özellikle BP nin yakıtı çok ağırlaştırıyor opet bir nebze eh işte diyebiliyorum ama, dizel yakıtta bence kesinlikle SHELL performans için asla vaz geçmem.

Neden bilmiyorum ama yeni aldığıma benzinli olduğu için Opetten alıyorum, sanırım istasyonların temizliği vs. vs nedenler başta geliyor. Benzinde de çok iyi mi değil mi açıkcası bilmiyorum sadece alıyorum :D :D

OKANCAANNN

Başkan
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Merhabalar, tekrardan. Enteresan bir olayı anlatayım. En son geçen hafta sanıyorum Aracımı fulledim, normalde :D bugünlerde tekrar deponun bitmiş olması lazımdı ama aracımda ki yakıt göstergesi 9,8lt göstermesine rağmen, en son tavsiyeniz üzerine SHELL'den aldım, Yakıt bitmedi. Bu esnada kullanışımda falan bir değişiklik olmadı.Ortalama aynı km'yi yaptım. Opetten alıyordum,ama artık tamamen shellden deneyeceğim.

Shell w Power almaya devam edeceğim.

Shell V-Power Kurşunsuz’un Avantajları
En iyi performans ve verimlilik yakıtımızdır. 1

3 kat daha fazla oranda temizleyici ve sürtünme azaltıcı molekül içerir. 3

BMW M tarafından tavsiye edilir.

Önceden oluşmuş tortuları temizlemeye yardımcı özelliğiyle motor temizliğinde bugüne kadarki en etkili sonuçları veren yakıtımızdır. 4

Kontağı çevirdiğiniz andan itibaren aracınızın motorunu her kilometrede korunmasına yardımcı olur. Gerek otoyolda seyir halindeyken gerekse trafikte sıkışmış durumdayken, yakıtı otomobilinize doldurduğunuz andan itibaren motorunuzdaki sürtünmenin azaltılmasına yardımcı olan DYNAFLEX teknolojisine sahiptir. 5

• Beğen
Tepkiler: 06Berkay

OKANCAANNN

Başkan
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Bu yakıt konusunda gerçekten OPET ile SHELL arasında performans olarak fark var ya. Mesela Shell'den alıyorum ben gelende haftada 1 fulluyorum aracımı ortalama 560km yol yapıyorum. Opetten aldığımda 543 km civarı yaptım.Bu konuda bir sağlama yapmak istedim. Gerçekten benim aracıma shell iyi geliyor. Shell'e devam diyorum.

Deneyin mutlaka farkı göreceksiniz.

• Beğen
Tepkiler: 06Berkay

Cemil

Yönetici
Başkan
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Kesinlikle Shell...Ama bayide önemli...Nedense bazı bayilerde aynı kalitede olduğunu düşünmüyorum...

• Beğen
Tepkiler: OKANCAANNN

Muhammet.

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Merhaba, ben istasyondan istasyona yakitin farklilik gosterecegini dusunmuyorum, sonucta yakit gemiden direk tankere oradan da istasyona aktariliyor. Ama istasyonlar tanklarina ayrica katki vs atiyor ise bilemem.

Ben kredi ya da banka kartim hangi markaya kampanya uyguluyosa genelde onlardan aliyorum. Bunlarda genellikle Opet, Shell, Po, ya da Bp oluyor.