En iyi akaryakıt nereden alınır ? Benzin, Motorin, LPG

Hangi Marka-Hangi Yakıt ?

• OPET - Benzin & Motorin & Lpg

• SHELL - Benzin & Motorin & Lpg

• PETROL OFİSİ - Benzin & Motorin & Lpg

• BP - Benzin & Motorin & Lpg

• TOTAL - Benzin & Motorin & Lpg

• TÜRKİYE PETROLLERİ- Benzin & Motorin & Lpg

• AYTEMİZ -Benzin & Motorin & Lpg

• Diğer..

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.

omeroz

Yönetici
Başkan
01-Adana
Siteyi ziyaret et
10-12 yıl shell'den sonra 3 yıldır da bp'den alıyorum. Yazın yakıt ışığı yanmasına yakın, kışın da yarım depo kaldığında fullerim.

• Beğen
Tepkiler: OKANCAANNN

nightknight

Kayıtlı Kullanıcı
28-Giresun
Siteyi ziyaret et
PO'dan aldığım benzin oksijen sensörümü bozdu 400 liram yok yere gitti.opetten şaşmamaya çalışıyorum.Opet dışında yakıt almak zorunda kalırsam shell ya da bp tercihim olur.

• Beğen

OKANCAANNN

Başkan
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
PO'dan aldığım benzin oksijen sensörümü bozdu 400 liram yok yere gitti.opetten şaşmamaya çalışıyorum.Opet dışında yakıt almak zorunda kalırsam shell ya da bp tercihim olur.

bu konuda şöyle benzer birşey yaşamıştık. Bizim şirket araçları Dacia sandero almıştı az yakıyor diye, abi her 2 ayda 3 ayda 1 araç partikül arızası veriyordu taşıtmatik PO dan mecbur alıyordur o yüzden kesinlikle motorin alınmaz zaten LPG de de tecrübe etmişsiniz zaten yazık olmuş

• Beğen
Tepkiler: nightknight

nightknight

Kayıtlı Kullanıcı
28-Giresun
Siteyi ziyaret et
Okan Bey olayın dramatik tarafı aracım lpg li değil.Hala bu zamanda bu kadar kalitesiz benzini nasıl satabiliyorlar bunu anlamak zor.Allah hep iyilerle karsılaştırsın.saygılar.

• Beğen

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Opet kurulduğundan beri benzini Opet'ten alıyorum. Opet denk gelmezse Petrol Ofisi veya Shell'i tercih ediyorum.

UmuTR43

Kayıtlı Kullanıcı
09-Aydın
Siteyi ziyaret et
Opet veya shellden aldığım zaman arıza ışığını yakıyor PO dan alınca kendi kendine sönüyor gidişinden de memnun kalıyorum. Aslında birazda aldığımız istasyondan kaynaklı olduğunu düşünüyorum memlekette de totalden başka yerden almıyorum ama şehir dışında PO dan

• Beğen

nightknight

Kayıtlı Kullanıcı
28-Giresun
Siteyi ziyaret et
Opet veya shellden aldığım zaman arıza ışığını yakıyor PO dan alınca kendi kendine sönüyor gidişinden de memnun kalıyorum. Aslında birazda aldığımız istasyondan kaynaklı olduğunu düşünüyorum memlekette de totalden başka yerden almıyorum ama şehir dışında PO dan
Bencede istasyondan kaynaklı.çünkü farklı po istasyonlarından aldığım yakıtta sorun yaşamadım.Fakat yinede bu olaudan sonra araya bir soğukluk girdi.

• Beğen

blackblade

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Ben genelde Shell kullanıyorum ama Opet alınca aracın karakteri değişiyor sanki daha iyi gidiyor. Arada Aytemiz de alıyorum Aytemizin daha uzun süre gittiği aşikar ama araç performansı çok düşüyor.

• Beğen

blackblade

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Bencede istasyondan kaynaklı.çünkü farklı po istasyonlarından aldığım yakıtta sorun yaşamadım.Fakat yinede bu olaudan sonra araya bir soğukluk girdi.
Kesinlikle istasyon çok fark ediyor. Yolumun üzerindeki bir Aytemiz istasyonundan LPG aldım almaz olaydım. Kirli yakıttan LPG map sensörüm gitti. Aynı şekilde Sakarya'da yolumun üstünde Shellden aldım araç uzun süre arıza lambası yaktı sonra kendi kendine söndü.

• Beğen

Alfonso

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
2 yıldır sürekli Shell V-Power alıyorum memnunum hiç başka bir istasyon aramadım ama çok zor durumda shell bulamazsam Opet tercih ederim

• Beğen