Elveda Güzel Forumun Güzel insanları

ray55

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Elveda Güzel Forumun Güzel insanları

Aydn link' Alıntı:
Bir Demet Tiyatro adlı gösterideki mafya babası tiplemesinde bi abiydi. Herhalde çekirdek çıtlar gibi boynumu kıracak dedim beynime oksijen gitmeyince :D

Yahu şaka maka adam enteresandı, beni olduğum yerden kaldırdı bir kenara koydu geri :D

desene doğan arkadaş gibiydi:)

Aydn1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com

14 tane Özel Güvenlik Görevlisi araya aldı burnumu falan kırdılar, o abinin boğazımdan havaya kaldırdığındaki korkuyu yaşamadım ben :D

ray55 link' Alıntı:
desene doğan arkadaş gibiydi:)

lt818

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Arkadaşlar bende forumun eski sayılacak temmuz2011 girişli fosil üyelerinden biriyim.Fake üyelikler ve foruma ticari bi gözle yaklaşılmasını önlemek için nacizhane bi tavsiyede bulunmak istiyorum.Türkiyenin en büyük otomobil teknik bilgi platformunda/forumunda gördüğüm belirli bir msj kotasına ulaşmamış üyelerin özellikle alım-satım bölümünde konu açmasına sınır getirilebilir.Bu şekilde üyeler forumda daha aktif olmak isteyebilir,ortam daha canlanabilir.

Yanlış bi fikir olabilir,sadece sunmak istedim.Ancak farklı platformlarda gördüğüm bşy

DERSİMLİ

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

B֜LENT link' Alıntı:
Senin gibi adam nasil dayak yer laaa.  kızgınkırbac

Kanka hiç sorma tam komedi filmi 3 kişi 2001 yılında kız kaçırmaya gittik çocuklar birbirini sevmiş anlaşmış bizede kaçırmak düştü tabi neyse kızın ailesi bazı nedenlerden vermiyor kızı arkadaşımda rizeli orta okuldan arkdaşım çok sevdiğim bir insandı kendiside benim için gözü kapalı her işe girerdi neyse biz gittik akşam 8 falan hiç unutmam aylardan eylül sonları akşam havanın kararmasını bekliyoruz kız çıktı evden direk geldi bindi arabanın arkasına arabayıda ben kullanıyorum  angelll 100 metre gittim gitmedim bir anda arabanın etrafını gangaster tipli gözlerim görebildiği vakit 12 kişi saydıydım ama daha fazla olduğu konusunda rivayetler dilden dile dolaşır hala. bizde boş değiliz sağlamız ama bir iki deviriyon arkadan sopayı kafaya yiyince çöküyorsun dizlerinin üzerine neyse bu adamlar Ts. ile yaklaşık 10 dakika dövdü nasıl oldu bilmiyorum bir anda jendarmanın ışıklarını gördüm hayal meyal. meğer bizim salak kıza mesaj atmış akşam şu saatte gelecez falan diye abiside kolluyormuş kızı telefondan görmüş mesajı anlayacağın anamızdan emdiğimiz sütü çay kaşığı ile aldılar gıdım gıdım. bu nedenle o bölgeyi çok seviyorum güzel anılar var bünyemde.  :D

ray55

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

֖mür link' Alıntı:
Kanka hiç sorma tam komedi filmi 3 kişi 2001 yılında kız kaçırmaya gittik çocuklar birbirini sevmiş anlaşmış bizede kaçırmak düştü tabi neyse kızın ailesi bazı nedenlerden vermiyor kızı arkadaşımda rizeli orta okuldan arkdaşım çok sevdiğim bir insandı kendiside benim için gözü kapalı her işe girerdi neyse biz gittik akşam 8 falan hiç unutmam aylardan eylül sonları akşam havanın kararmasını bekliyoruz kız çıktı evden direk geldi bindi arabanın arkasına arabayıda ben kullanıyorum  angelll 100 metre gittim gitmedim bir anda arabanın etrafını gangaster tipli gözlerim görebildiği vakit 12 kişi saydıydım ama daha fazla olduğu konusunda rivayetler dilden dile dolaşır hala. bizde boş değiliz sağlamız ama bir iki deviriyon arkadan sopayı kafaya yiyince çöküyorsun dizlerinin üzerine neyse bu adamlar Ts. ile yaklaşık 10 dakika dövdü nasıl oldu bilmiyorum bir anda jendarmanın ışıklarını gördüm hayal meyal. meğer bizim salak kıza mesaj atmış akşam şu saatte gelecez falan diye abiside kolluyormuş kızı telefondan görmüş mesajı anlayacağın anamızdan emdiğimiz sütü çay kaşığı ile aldılar gıdım gıdım. bu nedenle o bölgeyi çok seviyorum güzel anılar var bünyemde.  :D

tekrardan geçmiş olsun...
ama hayatında unutamayacağın bir olay..
ne oldu kızı alabildimi arkdaşın:)

Tolga KARACA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

֖mür link' Alıntı:

011zaa bende eskiden çok kavga ederdim, bazen kalabalıktan gelen dayak sonrası vücuda yayılan ısı ve hafiflik dalgası paha biçilemez  011zaa 011zaa

Muhabbet devam ederse dövüş kulübü felan açarız herhalde  :D

mucahitduran

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com

BÜLENT link' Alıntı:
Tabii hemen bi derleme yapayim.

Doğan ilkokulda tanidi forumu ozamanlardan belliydi opelci olacagi.

Buyudu ve hayata gogus germeye kendi parasiyla ilk aracini almak icin calismalara basladi.

Yillar sonra isleride yolunda gitti ve ilk opel aracini aldi.
Duz vitesten 1 lt fazla yaktigi icin otomatik aldi.
Kuzularla pirzolalarla eve giden adam artik posetine ekmek arasi peynir koyarak posetlerle işe gitmeye basladi.

Kisaca dogan kardesimizi ozetlemeye calistim.
Simdilerde zaten taniyorsunuz kendisini.

Abi süpersin :D

Aydn1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com

֖mür link' Alıntı:
Kanka hiç sorma tam komedi filmi 3 kişi 2001 yılında kız kaçırmaya gittik çocuklar birbirini sevmiş anlaşmış bizede kaçırmak düştü tabi neyse kızın ailesi bazı nedenlerden vermiyor kızı arkadaşımda rizeli orta okuldan arkdaşım çok sevdiğim bir insandı kendiside benim için gözü kapalı her işe girerdi neyse biz gittik akşam 8 falan hiç unutmam aylardan eylül sonları akşam havanın kararmasını bekliyoruz kız çıktı evden direk geldi bindi arabanın arkasına arabayıda ben kullanıyorum  angelll 100 metre gittim gitmedim bir anda arabanın etrafını gangaster tipli gözlerim görebildiği vakit 12 kişi saydıydım ama daha fazla olduğu konusunda rivayetler dilden dile dolaşır hala. bizde boş değiliz sağlamız ama bir iki deviriyon arkadan sopayı kafaya yiyince çöküyorsun dizlerinin üzerine neyse bu adamlar Ts. ile yaklaşık 10 dakika dövdü nasıl oldu bilmiyorum bir anda jendarmanın ışıklarını gördüm hayal meyal. meğer bizim salak kıza mesaj atmış akşam şu saatte gelecez falan diye abiside kolluyormuş kızı telefondan görmüş mesajı anlayacağın anamızdan emdiğimiz sütü çay kaşığı ile aldılar gıdım gıdım. bu nedenle o bölgeyi çok seviyorum güzel anılar var bünyemde.  :D

şırınga yoksa yine iyiymiş abi :D

adRe j

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

lt818 link' Alıntı:
Arkadaşlar bende forumun eski sayılacak temmuz2011 girişli fosil üyelerinden biriyim.Fake üyelikler ve foruma ticari bi gözle yaklaşılmasını önlemek için nacizhane bi tavsiyede bulunmak istiyorum.Türkiyenin en büyük otomobil teknik bilgi platformunda/forumunda gördüğüm belirli bir msj kotasına ulaşmamış üyelerin özellikle alım-satım bölümünde konu açmasına sınır getirilebilir.Bu şekilde üyeler forumda daha aktif olmak isteyebilir,ortam daha canlanabilir.

Yanlış bi fikir olabilir,sadece sunmak istedim.Ancak farklı platformlarda gördüğüm bşy
Tespitiniz çok güzel katılıyorum  045thumbsup