Elinde balta yüzünde maske sizce nereye gidiyor ?

k@dir

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bu fotoğraf dün Hakkari'de çekildi. Elinde baltayla poslis aracına saldıran bu genç görenleri şoka soktu.

PKK terör örgütünün şehir uzantısı" diyerek nitelendirilen KCK, eli kanlı, bebek katili Öcalan'ın Türkiye'ye getirilişinin yıl dönümünde boş durmadı ve Türkiye'nin birçok ilinde olay çıkardı.

İşte bu fotoğraf o olaylardan birinde İHA'nın objektiflerine takıldı.

Fotoğraf Hakkari'de çekildi. Elinde baltayla yürüyen, nüfus cüzdanında Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı yazan bu genç, çıkan olayları bastırmak ve kontrol etmek için bölgede bulunan polis aracına saldırmaya hazırlanıyor !

Aslında herşeyi anlatıyor...
7169_1.gif

Bu fotoğrafı korkudan PKK'ya terör örgütü diyemeyip, Meclis'e kadar girip "Demokrasi istiyoruz", "Adalet istiyoruz", diyerek güvenlik güçlerimize mermi sıkan dağdaki teröristlere, kandırılıp sokakları karıştıran gençlerimize "güç verenlere" ithaf ediyoruz.

Olaylara dönüşen gösterinin düzenleyicisi BDP Hakkari İl Başkanlığı'ydı. Özellikle kadın ve çocukların yoğun katılım gösterdiği bir basın açıklaması yapıldı.

Açıklamayı BDP İlçe Yöneticisi Yavuz Aksaç okudu ve açık açık Abdullah Öcalan'ın Kenya'dan alınıp Türkiye'ye getirildiği bugünü "kara gün olarak kabul ettiklerini" söyledi ve bunun uluslararası bir komplo olduğunu iddia etti.

"İmralı'ya bin selam", "Biji Serok Apo", "Dişe diş kana kan, seninleyiz Öcalan" sloganlarının atıldığı basın açıklamasının ardından kalabalık sessiz şekilde dağılırken, merkeze bağlı Dağgöl, Pehlivan, Tekser ve Medrese Mahallelerinde olaylar çıktı.

Polise taş, molotofkokteyli ve havai fişeklerle saldıran göstericilere, gaz bombası ve tazyikli su ile müdahale edildi.

haydut25

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben bunlara cop vurulduğunda ayağa kalkan AB nin yaptırımları sonrası bunların bu kadar rahat olmasını hiç bir zaman yediremedim kendime.Çünkü unutulan, unutturulmuş, unutturulmaya devam edilen bir kurtuluş savaşından çıkan bir milletiz.Bu olaylarda sadece gaz bombası ve tazzikli su ile müdaheleyi gördükçe ise gözümde şu olay canlanıyor.Biz gözlerimizle gördük, akşam tv haberlerinde izledik.

Ünüversite öğrencisi bir kız.Aynen şöyle dedi: '' Babam devlet memuru.İki kardeşim okuyor, evini geçindirmeye çalışıyor, benim ünüversite harcımı banka kredisi alarak ödüyor, onun borcunu öderkende zorlanıyor, beni torpilliler için yurtan atmaya kalkıyolar.Ne yapayım okumak için kendimimi satayım!'' demişti.Aradan 30 saniye bile geçmeden, bu kızın babası yaşıda iki sivil polis ortaya çıktı.Biri kızı saçından tuttu sürüklemeye başladı, diğeri bütün gücüyle kızın yüzüne ve karın bölgesine tekmeler saydırmaya başladı.Kızın en son yediği tekmelerden bayıldığını gördük, müdahele etmeye kalktık çevik kuvvet bizi de dövmeye kalktı.Kızın akibeti belli değil.

Asıl canımı sıkan konu, sırf okumak istiyorum diyen bir kız bu olaylara maruz kalırken AB insan hakları komisyonu, herşeye karışan ABD bunları görmüyor.Fakat pkk lılar polise bu şekillerde saldırınca, AB ve ABD ye göre demokratik ve insani hakları oluyor, bunlara kaza bela polis ayağı kayıp çarpsa direk soruşturma geçiriyor, demokrasi düşmanı insan hakları düşmanı ilan ediliyor.Ben buna bir isim bile koyamıyorum.

exilegs

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bu ülkede çıkarlara göre demokrasi mevcuttur...Oda nasıl oluyorsa....

kaderaniz

Kayıtlı Kullanıcı
07-Antalya
Siteyi ziyaret et
Lütfen ama "AÇILIM"a zarar veriyorsunuz!

Kapatın konuyu!

Kaldırın o fotoyu da ordan!

Dağılın bakayım!

En doğrusunu "dövlet böyyükleri"miz bilirler!

kaderaniz

Kayıtlı Kullanıcı
07-Antalya
Siteyi ziyaret et
Daha o baltalının ayağına savcı gönderilecek. Kırmızı halılar serilecek ve salıverilecek. Açılım yapmak kolay mı yahu?!

semia

Bölüm Sorumlusu
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Fazla özgürlük herzaman zarar getirmiştir, Onun için idamı savunuyorum...bu gibi olaylarda da devlete millete zarar verenlerin ailelerinden alınıp mağdurlulara tazminat ödenmelidir hatta anasının babasının yüzüklerine kadar,olmadı eşşekler gibi hizmete verir karın tokluğuna o para zarar faizi ile bilrikte ödetene kadar karin tokluğunu kuru ekmeğe çalıştırırm bakın en geç 5 bilemediniz 10 olaydan sonra o doğurup sokağa attıklarına geride kalanlar nasıl sahipleniyor görün

garanti24

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
lider dedikleri adam yakalanınca bende Türk'üm sizinle çalışmaya hazırım dedi ..t korkusundan, halen bu adamın arkasından nasıl gider insanlar yaw anlamış değilim, bunları ilizyon ile uyutmuşlar, kendilerine katılan binlerce genci dağda sözde mahkeme kurarak katlettiler, elinde bomba patlayan gerizekalılarda var bunları içinde, hastanede yalvarıyorlar kurtarın diye, fakat üst kadrodakilerin çocukları istanbulda alem yapıyorlar, vah benim zavallı kürt kardeşim uyan artık uyan

okican

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
bizdeki demokrasi acaba amerikada ingilterede var mı?
herşey serbest!

fluminense

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bunları el altından bir gece özel harekat yada derin devlet benzeri bir yapılanmayla (suşlu olduklarından emin olduktan sonra!!) kaldıracaksın.Kafasını o baltayla ezip gömeceksin bir çukura.

ern1402

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Suratınada neden maske takıyorsa , sanki millet görünce birşey diyecek..