eko66 taktıran varmı aracına ?

dnanor

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben zaten karasr vermekte zorlanan bir insan olarak ekoyak taktırayım mı derken bide eko66 çıktı.inceledim biraz sadece kafam karıştı.eee neolacak bundan sonra endir b eko66 bilgi varmı kullanıcıdan

K

kokorecci576

Bilgi Girilmemiş
ben zaten karasr vermekte zorlanan bir insan olarak ekoyak taktırayım mı derken bide eko66 çıktı.inceledim biraz sadece kafam karıştı.eee neolacak bundan sonra endir b eko66 bilgi varmı kullanıcıdan

ya abicim sende kararsız kaldın bi tüp taktırıcam diyosun bi ekoyak sen en iyisi tüp taktır:kop:kafanı fazla karıştırma:D

dnanor

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ah dostum ahhh.bildiğin gibi değil bendeki sorun.hanım istemez tüpü 1500 ytl masraf diye.annem istemez tüpü patlar diye babam istemez tüpü motora zarar diye.şimdi söyle bakalım ne yapsın bu adam?

ggt

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bu tarz ürünler hiçbir işe yaramıyor malesef. Yarasa idi dünya yerinden oynardı ...

K

kokorecci576

Bilgi Girilmemiş
ah dostum ahhh.bildiğin gibi değil bendeki sorun.hanım istemez tüpü 1500 ytl masraf diye.annem istemez tüpü patlar diye babam istemez tüpü motora zarar diye.şimdi söyle bakalım ne yapsın bu adam?

vallaha işe hanım baban annen karışmıssa allah sana yardım etsin ben olsaydım sıkardım kafama valla:rulet::kop::kop::kop:

dnanor

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
vallaha işe hanım baban annen karışmıssa allah sana yardım etsin ben olsaydım sıkardım kafama valla:rulet::kop::kop::kop:
haklısın.yapacak birşey kalmadı bana.lpg ye aile karşıiekoyak mekoyak tırıvırı diyorlar.kalsın abim kalsın.en sağlıklısı az binecen arabaya,azıda okşuyacan.al sana tasarruf.lpg out ekoyak out eko66 out.toplu taşıma in yürüyüş in.