Ehliyeti Kaptırdım

Mel-a-ku

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bu gece taksim - mecidiyekoy arası ılerlerken alkol muayenesine girdim ve 0.58 promil ile ehliyetimi aldırdım. tabi itiraz ettim ve kan testi istedim. yaklaşık 1 saatlik bir işlem sonucu şişli etfal hastanesinde kanımı aldılar. itiraz edince araç baglanması zorunluymuş bağladılar garaja çektiler. kan ı teslım etmek ıcın yenıbosna adli tıp kurumuna goturduler beni ekip aracıyla. kan ı teslim ettim. umarım o 1 saat bana -0.09 promil olarak geri doner ve bende ehliyetimle yollara geri donerim.

MERKEZ

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
abi alkol aldıysan benim gibi yapacaksın durmayacaksın çevirmede yakalanmazsan hiç birşey olmuyor.

Yanlışım yoksa çevirmede durmama işleri biraz değişti. İçin rahat olsun arkandan ateş etme riskleri neredeyse yok o konuda rahat ol ama araçın trafikten men ediliyor gibi bir şey sonrasında gireceğin ilk çevirmede plakan anons edildiğinde araçın bağlanıyor seni içeri alıyorlar ve neden kaçtın diğe hesap soruyorlar. Artık örgüt olur, eroyin olur, bomba olur, kanun kaçağını koruyor olursun v.s ayıkla pirincin taşını.

şenolatbaş

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
geçmiş olsun aynı dert bendede vardı ama 2 haftam kaldı ehliyetmi almama

alperd

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bu gece taksim - mecidiyekoy arası ılerlerken alkol muayenesine girdim ve 0.58 promil ile ehliyetimi aldırdım. tabi itiraz ettim ve kan testi istedim. yaklaşık 1 saatlik bir işlem sonucu şişli etfal hastanesinde kanımı aldılar. itiraz edince araç baglanması zorunluymuş bağladılar garaja çektiler. kan ı teslım etmek ıcın yenıbosna adli tıp kurumuna goturduler beni ekip aracıyla. kan ı teslim ettim. umarım o 1 saat bana -0.09 promil olarak geri doner ve bende ehliyetimle yollara geri donerim.

geçmiş olsun.
ne kadar içmiştiniz acaba onu merak ettim 2 tane 50'lik bira falan mı?

giderken yolda camı hafif açıp derin derin nefes alıp verseydiniz alkol akciğerlerden de atılıyor diye biliyorum :)

FTH

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
abi alkol aldıysan benim gibi yapacaksın durmayacaksın çevirmede yakalanmazsan hiç birşey olmuyor.

Bravo ne güzel akıl veriyosun. Polisten kaçayım derken, alkollü olarak ya diğer insanların canına, malına zarar verirsen, bunu hiç düşündünmü.! Bu haberleri sık sık duymuyormuyuz. Birde kalkmışsın çok doğru birseymiş gibi alkollü araç kullanırım, polistende kaçarım diyorsun.

mustafa57

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bravo ne güzel akıl veriyosun. Polisten kaçayım derken, alkollü olarak ya diğer insanların canına, malına zarar verirsen, bunu hiç düşündünmü.! Bu haberleri sık sık duymuyormuyuz. Birde kalkmışsın çok doğru birseymiş gibi alkollü araç kullanırım, polistende kaçarım diyorsun.

+1000 arkadaşlar içki içmek , ehliyetini polise kaptırmak vs. marifetmiş gibi anlatmayın lütfen. bence utanılacak bir haret bunlar.

BY_Corsa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Çevirmede durmazsanız başınız belaya girmiş demektir.

Beyler lütfen akıllı mantıklı konuşalım, böyle bir durumda başınıza neler gelebileceğini herhalde biliyorsunuz,sitede genç arkadaşlarımız da var,kötü örnek olmayın

Kunteper Canavarı

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arabayı ehliyetmi sürüyor yawwwww....

arkadaşlar alkollüyken araç kullanmayın 1 bira içseniz bile kullanmayın maksat polisin yakalaması değil sizide geçtim etrafınıza vereceğiniz zarardır.

Melih 0.58 promil alkollüyken senin hiç suçun olmadığı halde yola biri fırlasa adama çarpsan ölse hayatın bitti demektir biliyorsun değilmi.Bugüne kadar hayatına yaptığın bütün yatırım 1 saniyede çöp oldu gitti. Kendinizi değil çevrenizi düşünün.

eRaGoN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Valla bi defa kaptırmıştım ehliyeti o gün bu gündür alkollü olarak binmiyorum arabaya.. Eşim yanımdaysa o kullanıyor oda yoksa içmiyorum... O parayı vermek çok koydu onu bırak Allah korusun kaza falan yapsan kendin değil başkasına zarar versen bir çocuğa zarar versen bi anneye zarar versen ömrün boyunca kendine gelemezsin bi daha onun için ne gerek var içmesen ölücek misin sanki?? Günümüzde 1 değil 2 adım ilerisini düşünmek gerek....