Ehliyeti Kaptırdım

Mel-a-ku

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2 tane 70cc lik, 2 tane 50cc lik bira içmiştim. yani 5 şişe bira diyeyim. uzerine 2 saat ara vermiştim. adli tıptan guzel haber gelirse baklavayla kutlama yapacagım. neyse bakalım allahtan yaz geldi de scooter ile gezeriz

sercan1921

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Melih çok geçmiş olsun umarım ehliyetini alırsın baklavayı beraber yeriz :)

TanerErbay

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
adli tipta hangi saate kac promil alkol aldigin ortaya cikar.

bende zamaninda kaptirdim ve bana cook büyük ders oldu. 1 bira bile icsem artik taksiye biniyorum veya icmiyorum. kaza maza olur onu vicdani olarak kimsenin kaldiramicagini düsünüyorum.

Cevirmeden asla kacmayin, eger icki ortami olcaksa ya hic arabayla gitmeyin veya arabaniza binmeyin. Aman diyorum aman.

sadece bunu böyle düsünmeyin, tam terside olabilir. Alkollü biri gelse size ve yakininiza carpsa, nasil tepki vericeginizi düsünün ve ondan sonra alkollü araca binin.

alkolü severim ama alkollü arac kullanmaya kesinlikle karsiyim.

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
abi alkol aldıysan benim gibi yapacaksın durmayacaksın çevirmede yakalanmazsan hiç birşey olmuyor.
Baran ismindeki genç arkadaşı polisler yapılan ikazlara rağmen durmadığı için İzmir'de vurmamışlarmıydı? Yoksa ben mi yanlış hatırlıyorum? Bence önerin bu şekilde olmamalıydı, mesela alkollü olarak araç kullanma desen daha güzel olurdu.

The Day Walker

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
şu zıkkımı içince sürmeyin ben asla içki alınca değil araba sürmek sol ön koltuğa bile oturmam arkadaşlar araçlarınızı kendinizi araçlarınızı düşünmüyorsanız ailenizi geride bırakacağınız gözü yaşlı insanları we allah korusun gazetelere çıkınca milletin saydıracakları küfürleri düşünün.değer mi_?

Melih kardeşim kusura bakma ama geçmiş olsun diyemeyeceğim...

sercan1921

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
şu zıkkımı içince sürmeyin ben asla içki alınca değil araba sürmek sol ön koltuğa bile oturmam arkadaşlar araçlarınızı kendinizi araçlarınızı düşünmüyorsanız ailenizi geride bırakacağınız gözü yaşlı insanları we allah korusun gazetelere çıkınca milletin saydıracakları küfürleri düşünün.değer mi_?

Melih kardeşim kusura bakma ama geçmiş olsun diyemeyeceğim...

Bu ne demek oluyor şimdi Kerem_? Sana yakışmadı bu cümlen haberin olsun.Sonuçta bu ehliyet gitmiş hiç yaşamadım ama üzüntüsünü ufakta olsa anlayabiliyorum bizim moral bozmak için yazı yazmamız yanlış..

Mel-a-ku

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yahu kimisi bunun yanlış olduğunu duşunur, kimisi uzuntuyu paylaşır onemli olan bu değil. mutlaka ki alkollu oturmak yanlış ama alkol mu bende bağışıklık yaptı bilmiyorum, alkolluluk veya sarhoşluk adına kendımde en ufak bırsey hıssetseydım zaten yola çıkmazdım, acelem yoktu yani. kendımı ıyı hıssettıgım ıcın çıktım, ki taksimde zaten biraya suyu basıyorlar dıye pek 5 bira içtim gozuyle de bakmadım.

The Day Walker

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bu ne demek oluyor şimdi Kerem_? Sana yakışmadı bu cümlen haberin olsun.Sonuçta bu ehliyet gitmiş hiç yaşamadım ama üzüntüsünü ufakta olsa anlayabiliyorum bizim moral bozmak için yazı yazmamız yanlış..

Kardeşim benim demek istediğim alkollü araç kullanmaktan alınması...yoksa başka bi sebeple alınsa tabiki üzülürüm.kim kullanırsa kullansın alkollü araç acımam ben...tamam bende içerim ama dediğim gibi asla ama asla direksiyon başına geçmeyi bile düşünmem...

FTH

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Sercan senin başına hiç böyle bir olay geldi mi, gelmediği sanırım, benimde gelmedi. Allah kismeyede göstermesin inşallah. Sen ehliyetini kaptıran arkadaşımızın üzüntüsünü hissedip, üzüntünü paylaşmışsın, güzel. Birde alkollü arac kullanıp, can veren birinin yakınlarının üzüntüsünü düşün. Olaya birde burdan bak kardeşim. Ehliyet gider gelir, ama can gittimi geri gelmiyor..

Son düzenleme:
H

hkndvc

Bilgi Girilmemiş
"Bir musibet bin nasihatten iyidir"
geçmiş olsun..