egzost borusundan dolayı yangın çıkarmı?

blaver

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
mdellal' Alıntı:
Serviste 300 den aşşa değildir imagoodman haklı ... :good:
arkadaşlar orjinal egsozlarınızı kimse 300 ytl takamaz yani gm markalı olanları dilediğiniz egsoz fiyatını alın ismini söğleyin size kaç para olduğunu yazayım rakamları görünce çok şaşıracaksınız.servislerde genelde bilen egsoz markalı susturucular takılıyor onlarında fiyatı en fazla komple 200.00 ytl

M

mdellal

Bilgi Girilmemiş
blaver' Alıntı:
gm markalı olanları dilediğiniz egsoz fiyatını alın ismini söğleyin size kaç para olduğunu yazayım
Sen parçacı mısın arkadaşım ?

blaver

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
mdellal' Alıntı:
Sen parçacı mısın arkadaşım ?
arakadaşım ben kimin neye ihtiyacı varsa onu buluyorum. aslına bakarsan benim bulduğum fiyatları herkez bulabilir ama önemli olan kanalları bulabilmek için

otto

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
egzozun fiyatı biraz düşük geldi bi dümen dönmesin değiştirirsen iyi kontrol et değiştiğinden emin ol orta ve arka için çok düşük bi fiyat. ben astranınkini 250 ye değiştirdim matay marka iki yıl garantisi var galvanizli, 6 ay önce.

blaver

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
otto' Alıntı:
egzozun fiyatı biraz düşük geldi bi dümen dönmesin değiştirirsen iyi kontrol et değiştiğinden emin ol orta ve arka için çok düşük bi fiyat. ben astranınkini 250 ye değiştirdim matay marka iki yıl garantisi var galvanizli, 6 ay önce.
otto matayın ilk baş galveniz kaplı egsozu yok inozik veye dışı krom kaplı egsozu var. 250 ytl taktırdığın orta borulu egsozunun toptan fiyatı 150 ytl dir bilgin olsun şu an bile