egzost borusundan dolayı yangın çıkarmı?

kar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arabanın altı tumseklerde sureklı yere degdıgı ıçın özel servise gittim.bana egzostun yere vurmadan dolayı yerınden cıktıgını ve benzın borularına degmeye basladıgını soyledı.vaktınde gelmıssınız bu yangın cıkarırdı dedı.aklıma yattı ama tum egzostun degısımı ıcın 160 ytl ıstedı.sızce bu soyledıklerı dogru olabılırmı.bu fıyat cokmu.(bana cok geldı de)sanayıye gıtsem kaca malolurdu?cevaplayanlara sımdıden tesekkurler..

kutluhan23

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benim corsa genelde ön taraftan yere sürtüyor hiç egsozun yere değdiği olmadı ama arabanda yanma tahlikesi filan olur ALLAH muhafaza şakaya gelmez biran ewwel çaresine baktır derim .. . . . . ..

buraki

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
formula 1 değilki buram buram kızarsın egzos. gerçi tam olarak neresi deyiyor bilmiyorum ama yinede tehlikeli bi an önce değiştirmekte fayda war

imagoodman

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benzın borusu orda nerede var kı?egzoz borularının etrafı yalıtılmıs sekıldedır zaten?egzozun neresını degıstırıyorsun orta mı ?son mu?komple 160 ytl ıse ııı pahalı deıl yanı

ScArC

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
değiştirmek istemiyorsan araya bikaç kat ısı yalıtan plakalardan koyarsın hallolur.

blaver

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşım egsoz boruların dan dolayı arabanın yanması gii bir şey olmaz bence bir egsozcuya gidip çarpmadan dolayı eğimleri bozulmuş boruları düzelte bilirsin..

M

mdellal

Bilgi Girilmemiş
Bizim okulda bi hoca Scenic in komple egzosuna 480 ytl fiyat almış ...