EGZOSLA BIRLIKTE KATALIZORDEN SU DAMLATMA

aliergun1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaslar egzosdan su geldigini az cok biliyorum fakat katalizorden damlayan su da normal mi?

DE5F54E6-A072-436A-ABAA-098E2F6EC3E4.jpg

Kaan.

Teknik Destek Ekibi
27-Gaziantep
Siteyi ziyaret et
soğuk motorda su nem şeklinde çıkar ama sizin aracta fazla duruyor su tapalarına göz atmak gerekli su eksiltme yok degilmi aracınızda

aliergun1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
soğuk motorda su nem şeklinde çıkar ama sizin aracta fazla duruyor su tapalarına göz atmak gerekli su eksiltme yok degilmi aracınızda
Hocam eksiltme yok aracımda uzun süredir yatıyor sadece corona vesayireden dolayı 4-5 günde bir çalıştırıyorum ama anlayamadım

Kaan.

Teknik Destek Ekibi
27-Gaziantep
Siteyi ziyaret et
su eksiltme yoksa biraz binin düzelir düzelmezse yakıt aldığınız yeri değiştirin yine düzeltmezse lpg yok sanırım bir akü kutup başını çıkarın benzin haritası sıfırlansın yanlız soğuk motor her zaman atar sıcak iken atmaması gerekli

aliergun1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
su eksiltme yoksa biraz binin düzelir düzelmezse yakıt aldığınız yeri değiştirin yine düzeltmezse lpg yok sanırım bir akü kutup başını çıkarın benzin haritası sıfırlansın yanlız soğuk motor her zaman atar sıcak iken atmaması gerekli
Lpg yok araçda. 2 yıldır da bp harici yerden benzin almadım hocam. bir kaç kişi katalizör delinmiş vs dedi belki de normal ordan akması

Kaan.

Teknik Destek Ekibi
27-Gaziantep
Siteyi ziyaret et
eğer su eksiltme yoksa araçta dediğim gibi soğuk iken normal ısınınca keser kesmiyorsa bir akü kutup başını sökün yarim saat sonra takin deneyin su çürütür egzoz içini

aliergun1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
eğer su eksiltme yoksa araçta dediğim gibi soğuk iken normal ısınınca keser kesmiyorsa bir akü kutup başını sökün yarim saat sonra takin deneyin su çürütür egzoz içini
teşekkür ederim cevaplarınız için