Egsoz Susturucusu

gencer20

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aracımın egsoz susturucusu delik sizce değiştirmelimiyim yoksa kaynak mı yaptırmalıyım ? susturucunun bana maliyeti ne olur e nede olsa drvir ekonomi devri :D

Astra Maniaa

Bölüm Sorumlusu
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
değiştirin, ısıl işlem gören egzozdan yarar gelmez. yan sanayileri 100tl civarında ama taktırcaksanız bosal taktırın GM egzoz üreten türk firması.

Bosal ankara bayileri;

KAMA

ISTANBUL YOLU DÖKMECI SANAYI MERKEZI 5.CADDE N:13/10-14 SASMAZ ANKARA

Tel: 0312-2784952 Fax:0312-2784957

AK-KAYA OTO YEDEKLERİ SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ.
İVEDİK ORGANİZE SAN BÖLGESİ ÖZ ANKARA
KÜÇÜK SAN.SİTESİ T.27.CAD NO: 19
OSTİM / ANKARA

ASTRAloji

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Orjinali çok pahalı.Mehmet hocamın dediği gibi yan sanayi alın.Yada gidin güzel spor görünümlü bir son susturucu alın hem görüntü hemde azıcık ses alırsınız yüksek devirde.Tadından yenmez...

mythturk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bağlantı kelepçesindne itibaren orta ve arka susturucu komple değişim ücreti içinde 220 tl idi şaşmazda 2 ay önce

ASTRAloji

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bağlantı kelepçesindne itibaren orta ve arka susturucu komple değişim ücreti içinde 220 tl idi şaşmazda 2 ay önce

tabiki orjinal değil.Normalde hatırladığım kadarı ile orta 175 son 150 civarı.işçilik dahil GM biraz pahalıya denk gelir.bu fiyat iyi gibi

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Orta ve arka susturucuyu (Vectra B 2.0) yeni değiştirdim. 130+130=260 TL susturucular 50 TL kadar da flans, civata, işçilik tuttu. Ürünler matay marka ve iki yıl garantili.

gencer20

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Başkent oto sanayide değiştirdim 120 TL işçilik dahil pazrlıklı fiyat bu tabiki

mythturk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
susturucuda orta ve arka kısım ayrı bulunuyor. bana bir ustanın dediği yüksek model astranın susturucusunu takalım daha iyi olur dedi fakat orta ile arka susturucu yeri ayrı ayrı değil bir bütün halindeymiş. sizce şuan aracın üstünde bulunan orjinal egsoz tipindne mi taktırmalıyım yoksa ustanın dediği yüksek model astranın egsozun danmı?

aDeLaNTe

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Orta ve arka susturucuyu (Vectra B 2.0) yeni değiştirdim. 130+130=260 TL susturucular 50 TL kadar da flans, civata, işçilik tuttu. Ürünler matay marka ve iki yıl garantili.

Merhaba, Matay susturucularla ilgili herhangi bir sıkıntı yaşadınız mı ? Astra g aracımın son susturucusunu değiştireceğim sorduğum bir kaç yer matay iyidir diyor ama kullanana sormak lazım.

Teşekkürler...

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Merhaba, Matay susturucularla ilgili herhangi bir sıkıntı yaşadınız mı ? Astra g aracımın son susturucusunu değiştireceğim sorduğum bir kaç yer matay iyidir diyor ama kullanana sormak lazım.

Teşekkürler...
Merhaba, aracımı geçen sene sattım, satana kadar ki süreçte herhangi bir olumsuzluk yaşamadım. Tavsiye ederim.