E5te kaza...

serbest

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sefaköy Radisson SAS otel önünde kontrolünü kaybeden kamyonlar hatta seyreden metrobüse çarptı. Kazada ölen ya da yaralanan olmazken E-5'te trafik traffik yaklaşık bir saat kapalı kaldı. ( bu arada haberde otelin önü denmiş ama havalimanı önündeydi kaza yokuştan aşağı inerken...)
Bu arada bir haber sitesi hariç hiçbir sitede bu haberi bulamadım...Haber siteleri sağolsunlar başka(?) haberlerden Türkiyenin en önemli yollarından birinin kaza sonucu kapalı kalmasını haber yapmamışlar...

yaklaşık bir saattir e5te mahsur kaldık..Yolu tamamen kesip yan yola verdiler oradan adım adım devam ettik...

Özellikle saat akşam 10:30 dan sonra e5 gazcıların mekanı haline geliyor...Aman dikkat edin diyorum...Nedense e5 3 şerit olunca millet sahil yolundaki transit yol gibi hız yapmaya başladı...Geceleri özellikle deli gibi giden birçok araba oluyor... siz yavaş gitmek isteseniz bile sağdan soldan araçlar deli gibi geçiyorlar...Yavaş gidince bile risk altında oluyorsunuz...

Son düzenleme:

gkny

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
eskiden e5 te oynanabiliyordu falat şimdi 3 şerit inanılmaz sakat hale geldi hala oynamaya çalışanlar da yok değil ama genelde komik duruma düşüyorlar :D

korayhayirli

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
geçmiş olsun ne diyelim..