DUNLOP SP SPORT 9000 mükemmel

Al Paciona

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Toyo dan başka lastik kullanmam özellikle kuru ve ıslak zemin performansları hemen hemen aynı seviyede , tek kötü yanı sınıfındaki diğer lastiklere göre biraz yumuşak ama bu özelliğide mükemmel yol tutuşunu sağlıyor.
Bende mart-2010 da çok araştırıp Toyo TXR1 aldım. 195-55-15 daha takar takmaz herşeyin değiştiğini aracın karakterinin kendini bulduğunu hissettim. Özellikle ıslak kuru farketmeksizin viraj performansı mükemmel (maşallah)
Bazı arkadaşlar önyargılı olabilirler ancak Toyo çok iyi bir japon markası ve dünyada en çok tutulan lastiklerin başında geliyor.
herkese tavsiye ederim.

LND

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben rs e lassa taktım abi :D

japon bridgestone olmadıkca lassadan hiçbir farkı yok
çok yakiiiin bi arkadaşım söyledi ve sordum aynı hamur aynı malzeme;)

sinansss

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
evet almış bulunduk bakalım , biraz kullanayım tecrübelerimi paylaşırım.goodyear ve bristona lafım yok ama michelin itürkiye kşullarında kullanılmaz lastik hemen yanak yapıyor yaa

decoder

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende 15 gün önce 4 adet lassa snoways era aldım ıslak kuru buz veya kar performans süper bu aralar 4 adette yazlık alacam hani şu hız desenli olanlardan tercihimi gene lassadan yana kullanmayı düşünüyorum hız lastiği kullanan arkadaşlar fikirlerinizi belirtirseniz sevinirim lassa kışlıkta iyi ama yazlık lastiktede aynı olurmu acaba

ern1402

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
astrası olanlar goodyear taksınlar
mıchelın de guzel fakat tabanları yumusak oldugundan bızım turkıye yollarında cabuk eriyor