DUNLOP SP SPORT 9000 mükemmel

yalçın

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
dün aracıma 4 tane taktım mükemmel yol tutuş ve mükemmel fıat şu an kampanyada lastik alacaklar kaçırmayın 155 tl adedi şu an ebat ise 195-55-15 dunlop sp sport 9000 sayılıkalmış acele edin
5730.jpg

volkansan

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
güle güle kullanın

sinansss

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
merhabalar ,

Bendedün 4 tane dunlop lastik taktırdım , ancak takdırdıktan sonra forumları okudugumda , bir alman birde japon malı var dikkatli olun diyorlar, kafamı ok karıştırdı bu iş.Benim lastiklerde ise made in taiwan diyor , Sizinkilerde ne yazıyor kafa karıştırıcı birdurum varmıdır ? alman malı olmayan dunloplar iyi değil diyorlar

muratsahh

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
mıchel den sasmayın arkadaslar...

LND

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
155 lira verilip alınacak bir lastik değil bu 1. si,
sıfır lastik illaki yol tutacak sıfır yahuu 50 tl lik lastik alsanız oda yol tutar.
bana göre berbaatt ötesi bir lastik otobanda 3 kere 0 çizdim bu lastigin kurudan ıslaga geçince yolu bırakması yüzünden
cok saglam kaza yaptırdı kısacası
mesele sıfır iken degil 1 yıl sonra 20.000 km sonrası
5.000 km de kimse lastik sıfırlamıyor sonucta????

dewilking08

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben bu lastiği kullandım.ilk başta mükemmel bir lastikti yol tutuşu frenlemesi herşeyinden çok memnundum ancak bir süre sonra eski kondisyonunu yitirdi ve ıslak yollarda beni sıkıntıya düşürmeye başladığında değiştirmiştim...şuan avon diye bir marka kullanıyorum memnunum....neyse almışsınız artık güle güle kullanın..ben 225 45 17 ebatında kullanmıştım....

ilkem07

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Toyo dan başka lastik kullanmam özellikle kuru ve ıslak zemin performansları hemen hemen aynı seviyede , tek kötü yanı sınıfındaki diğer lastiklere göre biraz yumuşak ama bu özelliğide mükemmel yol tutuşunu sağlıyor.

MadeN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
155 lira verilip alınacak bir lastik değil bu 1. si,
sıfır lastik illaki yol tutacak sıfır yahuu 50 tl lik lastik alsanız oda yol tutar.
bana göre berbaatt ötesi bir lastik otobanda 3 kere 0 çizdim bu lastigin kurudan ıslaga geçince yolu bırakması yüzünden
cok saglam kaza yaptırdı kısacası
mesele sıfır iken degil 1 yıl sonra 20.000 km sonrası
5.000 km de kimse lastik sıfırlamıyor sonucta????

bridgestone bu işi güzel yapıyor kanka sertleşiyor falan diyorlar ama ben çok memnundum..

Bu arada konu lastik konusu iken yazayım kumho kw22 aldım kışlık.. biraz sesi fazla ama iyi bir kışlık lastik.. tam kar tipi.. kar yağışı bol memleketlerde kullanabilirsiniz..