Dolu göçükleri hakkında

gokhannn

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba arkadaşlar,
2 gün önce malumunuz İstanbul'daki felaketten benim aracımda nasibini aldı. Kaputta ve tavanda dolu göçükleri oluştu. Sinir bozucu bir durum internettede bir sürü videolar, adresler v.s. geziyor ancak hangisi doğru nedir bilmiyorum. Bu konuda tecrübe sahibi olan arkadaşlardan yardım bekliyorum.

emrelee41

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba arkadaşlar,
2 gün önce malumunuz İstanbul'daki felaketten benim aracımda nasibini aldı. Kaputta ve tavanda dolu göçükleri oluştu. Sinir bozucu bir durum internettede bir sürü videolar, adresler v.s. geziyor ancak hangisi doğru nedir bilmiyorum. Bu konuda tecrübe sahibi olan arkadaşlardan yardım bekliyorum.
Mini onarim yapan yerler var dostum pdr gocuk duzeltme diyorlar boyasiz 50 100 tl.gibi tutarlar istiyorlar

SM-A700F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

vectra fırat

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sana tavsiyem; eger araci satmayi dusunmuyorsan gelecek yıl yaptir..Baska sehirde yaptiracaksan onu bilemem..
Emre arkadas galiba göçük başi 50/100 TL demek istedi..

SM-C101 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

gokhannn

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arabayı yeni aldım satma fikrim yok şu an zaten. İyi bir yer bulup yaptırmak gerekli peki %100 çözüm olurmu.

06corsa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arabayı yeni aldım satma fikrim yok şu an zaten. İyi bir yer bulup yaptırmak gerekli peki %100 çözüm olurmu.

Başarılı yerler var hallolur. Ama bugün okuduğum haberde uzmanlar aralık ayına kadar aynı dolu yaşanabilir denilmiş.Kapalı garajda muhafaza edin bari imkan varsa

gokhannn

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Başarılı yerler var hallolur. Ama bugün okuduğum haberde uzmanlar aralık ayına kadar aynı dolu yaşanabilir denilmiş.Kapalı garajda muhafaza edin bari imkan varsa

Bende tahmin ettim o yüzden şu an beklemedeyim o arada işini gerçekten iyi yapan bir işletme inşallah bulurum.

emrelee41

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Mini onarim yapan yerler var dostum pdr gocuk duzeltme diyorlar boyasiz 50 100 tl.gibi tutarlar istiyorlar

Hayir benimkinde 10 12 tane gocuk vardi 100 liraya hallettik para goz yere gidersen 100000000tlde alor :D

vectra fırat

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kardes gecen yilda burda oldu..Turkiyede sadece istanbul memleket oldugundan diger yerlerin haberi pek cikmaz..
Simdi sana arz talep meselesini anlatmama gerek yokk heralde ...
Gecen yil yigilmadan kaynakli 4000tl den basladilar ayni yer 1 yil sonra 1000liraya kadar düştü..
Göçük tamiri yapan kaportacinin en buyuk duasi yaz aylarındaki dolu dur..Simdi istanbulda göçük timleri peydah olacak yuzbinlerce aracc..
Su an benim burda kaportaci akraba istanbulala yer bakmaya gitti bulabilirse 1 yilda zengin olup gelecek...
Bilmem anlatabildim mi..

gokhannn

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kardes gecen yilda burda oldu..Turkiyede sadece istanbul memleket oldugundan diger yerlerin haberi pek cikmaz..
Simdi sana arz talep meselesini anlatmama gerek yokk heralde ...
Gecen yil yigilmadan kaynakli 4000tl den basladilar ayni yer 1 yil sonra 1000liraya kadar düştü..
Göçük tamiri yapan kaportacinin en buyuk duasi yaz aylarındaki dolu dur..Simdi istanbulda göçük timleri peydah olacak yuzbinlerce aracc..
Su an benim burda kaportaci akraba istanbulala yer bakmaya gitti bulabilirse 1 yilda zengin olup gelecek...
Bilmem anlatabildim mi..

Anadoluda dolu olayı daha çok oluyor 31 yaşındayım İstanbul'da ilk defa böyle büyük bir dolu olayı gördüm. En güzeli 3-5 ay beklemek. Şimdi burunlarında kıl aldırmazlar.

vectra fırat

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Anadoluda dolu olayı daha çok oluyor 31 yaşındayım İstanbul'da ilk defa böyle büyük bir dolu olayı gördüm. En güzeli 3-5 ay beklemek. Şimdi burunlarında kıl aldırmazlar.
Sonradan boyanan yer yoksa o gocukler den hic bir sey olmaz.. Gormezden gel simdi gozune batarda bir sure sonra alisirsin..Bende garaj oldugundan benim araclarin başına gelmedi ama bir cok tanıdığım araclarini yaptirdi
Fiyat arastirmasi yap standart fiyat komple 1500tl yi geçmemelidir o da en iyi yapanlar o fiyati ister..On kaput aliminyumsa sifir hata ile düzeltmezler diger bölgeler de sonradan boya yoksa iyi yapanlar sıfır hata ile yapar..