dolandırıldım...

canım opelim

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
abi bu insanların hiç işi gücü yok mu

ewren2481

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
gecmis olsun kimseye bu devirde guvenmemek lazim

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Geçmiş olsun, işte canım ülkemin geldiği durum. % 99'u müslüman olarak adlandırılan ülkemdeki insanlarda artık ne Allah korkusu kaldı ne de kul korkusu :( . İnsanlar artık o kadar sahtekar oldular ki anlatamam. Şu mübarek ayda bile yalanlar havada uçuşuyor :( .

ADEMÜÇÜNCÜ

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
çok geçmiş olsun ne diyeceğimi bilemiyorum.Az önce bir arkadaşla konuştum İzmir de adamlar astsubay ı dolandırmışlar bu yolla! Astsubay 9-10 tane askeri toplayıp gidip zorla parayı almışlar adamdan. Böyle adamardan parayı almanın tek yolu cebri icra. Ama yasal yolla bir deneyin yine de.. Tabi arabanın izini de sürün arabayı parçalayıp ellerinden çıkarmasınlar

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
çok geçmiş olsun ne diyeceğimi bilemiyorum.Az önce bir arkadaşla konuştum İzmir de adamlar astsubay ı dolandırmışlar bu yolla! Astsubay 9-10 tane askeri toplayıp gidip zorla parayı almışlar adamdan. Böyle adamardan parayı almanın tek yolu cebri icra. Ama yasal yolla bir deneyin yine de.. Tabi arabanın izini de sürün arabayı parçalayıp ellerinden çıkarmasınlar

arabayı parçalamalarını gerektirecek bir durum yok.
arabayı alıyorlar gidiyorlar aciliyeti varmış gibi ya hemen bir galericide ellerinden çıkartıyorlar. ya da anlaştıkları galeriler var adamlarla ortak çalışıyorlar. parçalamayı gerektiren bir durum yok yani. niye uğraşsınlar parça parça ;)

hazanh

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bugün itibari ile baktım 2. kez el değiştirdi araç 2 kez satış yapıldı. adamın tam 17 tane değişik şehirlerde adresi var icra dosyası açıldı adresten döndüğünde suç dosyası açılacak. herkese teşekkürler geçmiş olsun dilekleri için.. bakalım zaman ne gösterecek

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

alikabus

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.evdusum.com
çok geçmiş olsun. Bu nasıl iş kimse bir şey yapamıyor mu bu adamlara şimdi.

ourcorsa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
büyük geçmiş olsun abi amcamızın o halini allah cümlemize yaşatmasın yaşadığım için biliyorum insan katil bile olabilir. Para mal mülk unutulur gider ama bu olaylar insanla bi ömür yaşar. malesef Adalet terazimiz cok ayarsız ama ilahi adalet var yanlarına kalmaz.

aventador

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Gecmis olsun umarim tez zamanda sonuclanir ve suclular cezalarini cekerler...

SYSOP

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Büyük geçmiş olsun. Sonra insanlar niye katil oluyor. Bu kansızlar katil eder adamı umarım az biraz hukuk kalmıştır memlekette o da yüzünüzü güldürür.
Satışlardan sonra plaka değiştiyse takip edelim dilersen hocam bilmem faydası olur mu