dolandırıldım...

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
abi gönderdim. avukata ver bekle. bir irtibat numarası varsa sen bende araba var beni daha önce aramıştın arabayı acil satmam lazım diye ararsın abi uzun bir süre geçtikten sonra zaten alayı atlıyor. biz öyle çöktük adamların izini böyle bulduk. o galeriyide boşlamayın ucuza araba alıyorlar bu adamlardan ekmek kapıları...

bacadir68

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Geçmiş olsun.

hazanh

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
abi gönderdim. avukata ver bekle. bir irtibat numarası varsa sen bende araba var beni daha önce aramıştın arabayı acil satmam lazım diye ararsın abi uzun bir süre geçtikten sonra zaten alayı atlıyor. biz öyle çöktük adamların izini böyle bulduk. o galeriyide boşlamayın ucuza araba alıyorlar bu adamlardan ekmek kapıları...

teşekkürler Fatihcim

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

tasmaniandevil

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Çok geçmiş olsun.

[MENTION=18022]Fætih[/MENTION] hocam, o arabada kim bilir kimden çarptıkları araba olacak :(

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Çok geçmiş olsun.

[MENTION=18022]Fætih[/MENTION] hocam, o arabada kim bilir kimden çarptıkları araba olacak :(

öyle olacak büyük ihtimalle. amcam ticarretten pek anlamaz onuda kafalamışlardı. adamlar emniyet müdür yardımcısının oğlunu tokatlamışlar işin kötüsü poliste peşlerinde yakalarlarsa içerideler. herkes parasının derdinde malesef.

Epsilon

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Çok geçmiş olsun, gerçekten çok üzüldüm. Umarım en kısa zamanda yakalar ve üstlerine çökersiniz.

hazanh

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Çok geçmiş olsun, gerçekten çok üzüldüm. Umarım en kısa zamanda yakalar ve üstlerine çökersiniz.

çok teşekkürler fatih kardeşim çok yardımcı oldu sağolsun inşallah yakın zamanda yakalarız

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi