dolandırıldım...

hazanh

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar ne yazıkki dolandırıldım. vectra 2.5 cdx im babamın üzerineydi ona almıştım biniyordu geçenlerde galerici alıcı çıktı benim iş yoğunluğumdan dolayı aracı götürmesini söyledim. adamlar dükkan tutmuş galeri açmış kart bastırmış yalandan 2 araba koyup kendilerine galerici süsü vermişler . babam 65 yaşında iyi kalpli anadolu insanı güvenip sözleşme yapıp 4500 tl alıp gerisini senet yapmış. üstünede kandırıp vekalet almışlar. ve ne yazıkki aracın satışını hemen alıp bir gecede uçmuşlar ... bende üzerine pek düşmedim senet vs aldığını bilsem en kötü bankaya verirdim zaten bu şekilde satış yapmazdım.. şimdi notere gidip vekaletin örneğini çıkaracağım sonra savcılığa gidip suç duyurusunda bulunucağım ve seneti icraya vereceğim aramızda ki avukat arkadaşlar yol gösterebilirmi. ayrıca aracın plakası 07 enr 19 siyah opel vectra cdx gören olursa mevkisini bildirebilirmi. giden araca veya paraya üzülmüyorum o para ne beni ne onu zengin eder 65 yaşındaki kalp ve şeker hastası adamın karşımda suçluluk duyup ağlaması beni üzdü ve kahroldum. yarın bu şahsın adını soyisminide yazacağım site yöneticisi arkadaşlarım izin verirse başka kimsenin canı yanmasın lütfen aracı görürseniz bana yada polise bildirirseniz sevinirim. iyigeceler herkeze

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

sad-x

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
şerefsizler... umarım en kısa zamanda araç da bulunur hukuki olarak da olayın üstesinden gelirsiniz. inanın babanızın durumuna tanımadan görmeden ben çok üzüldüm. geçmiş olsun.

uploader

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşım gerçekten çok üzüldüm. NE kadar zor birşey. Geçmiş olsun. Böylesin bulacaksın sonra bi güzel ......

mehmetcan

Kayıtlı Kullanıcı
07-Antalya
Siteyi ziyaret et
Geçmiş olsun. Antalyada bozuldu artık bu konularda.

GT-S5830i cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

RespecT

Editör
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Geçmiş olsun.gerçekten üzüldüm.İnsanı öyle zayıf ve beklenmedik bir boşluğunda yakalıyorlar herkes benim başıma gelmez sansa da bir anda oluveriyor.Buna şükür yine.

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
abi hiç birşey çıkmıyor boşuna para ve zaman harcarsın.
amcamın başına gelmişti. hala uğraşıyorum. adamların yedi ceddini buldum şerefsizin babası bile tefecilik yapmış içeri girip çıkan adamlar. yasal yolla birşey alamayacağına garanti veririm abi. bir tek babanın yaşından doğru tutturabilirsen birşeyler ancak öyle.
ben birilerini buldum onlarda devamlı bu adamlardan mılletin malını kurtaranlar. bir kaç kişinin parasını kurtarmışlar. bir taneside aynı karabükten bir abimiz onla ortak çalışıyoruz şimdi. ben senin yerinde olsam abi babanın gönlünü hoş etmek için araba alırım veririm. yoksa acayip bir durum. kendimizden biliyorum amcamın psikolojisi bozulmuştu. mal yerine geliyor parayla olan şey sağlık gelmiyor. bulabilirsen çevren varsa abi tehdit edeceksin para alamazsın zatende altlarında araba falan varsa ancak öyle. bizim şereflerde ankaradalar. 3 günde bir dükkan değiştiriyorlar. az kaldı altlarına bir araba alsınlar tepelerindeyiz. para çıkmaz bu adamlardan ancak araba falan varsa çöküp alacaksın abi...

tosunpasaa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Okurken benimde yüreğim sızladı çok geçmiş olsun arabanızın bi fotosunu koyarsanız görürsek hemen yazalım.

hazanh

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Okurken benimde yüreğim sızladı çok geçmiş olsun arabanızın bi fotosunu koyarsanız görürsek hemen yazalım.

3yrahe3e.jpg
vamypype.jpg
araç bu arkadaşlar.

---------- Yeni Mesaj eklenme zamanı: 10:34 ---------- Önceki Mesaj zamanı: 10:33 ----------

telefonumda foto olmadığından dolayı eski ilanımdan aldım fotoları evde pc ile güncellerim fotoları

---------- Yeni Mesaj eklenme zamanı: 10:36 ---------- Önceki Mesaj zamanı: 10:34 ----------

abi hiç birşey çıkmıyor boşuna para ve zaman harcarsın.
amcamın başına gelmişti. hala uğraşıyorum. adamların yedi ceddini buldum şerefsizin babası bile tefecilik yapmış içeri girip çıkan adamlar. yasal yolla birşey alamayacağına garanti veririm abi. bir tek babanın yaşından doğru tutturabilirsen birşeyler ancak öyle.
ben birilerini buldum onlarda devamlı bu adamlardan mılletin malını kurtaranlar. bir kaç kişinin parasını kurtarmışlar. bir taneside aynı karabükten bir abimiz onla ortak çalışıyoruz şimdi. ben senin yerinde olsam abi babanın gönlünü hoş etmek için araba alırım veririm. yoksa acayip bir durum. kendimizden biliyorum amcamın psikolojisi bozulmuştu. mal yerine geliyor parayla olan şey sağlık gelmiyor. bulabilirsen çevren varsa abi tehdit edeceksin para alamazsın zatende altlarında araba falan varsa ancak öyle. bizim şereflerde ankaradalar. 3 günde bir dükkan değiştiriyorlar. az kaldı altlarına bir araba alsınlar tepelerindeyiz. para çıkmaz bu adamlardan ancak araba falan varsa çöküp alacaksın abi...

fatih adamın adı mustafa öcal tc kimlik nosu var elimde noter sadece tc verdi evrak vermedi .. şimdi savcılığa suç duyurusunda bulunucağım akabinde icra

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
3yrahe3e.jpg
vamypype.jpg
araç bu arkadaşlar.

---------- Yeni Mesaj eklenme zamanı: 10:34 ---------- Önceki Mesaj zamanı: 10:33 ----------

telefonumda foto olmadığından dolayı eski ilanımdan aldım fotoları evde pc ile güncellerim fotoları

---------- Yeni Mesaj eklenme zamanı: 10:36 ---------- Önceki Mesaj zamanı: 10:34 ----------

fatih adamın adı mustafa öcal tc kimlik nosu var elimde noter sadece tc verdi evrak vermedi .. şimdi savcılığa suç duyurusunda bulunucağım akabinde icra

tc ver abi ben sana adresini vereyim.