DODUCO marka ateşleme bobini

6868

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
1 Yıl Dedilerse 1 Yıldır Mk Ne Yapacağın Mechul Ama Tabi 1 Senede 100 bin 150 yapqacak halin yoktur herhalde

caglar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bence parçanın iyi kötü çıkması birazda şans işi sen içini rahat tut inşallah iyi çıkar ama delphi taktırsan daha iyiydi arasında 50 60tl bişey oynuyo ama sonuçta gm bile delphiye yaptırıyor yani gm diye aldığın ateşleme bobinide delphi çıkıyor bidahakine aklında olsun 50 60tl ama hiç olmazsa garantili olur kal sağlıcakla...
Kesinlikle.Ben 150 tl ye almıştım DELPHİ.

A

atayum

Bilgi Girilmemiş
lpgli astra aracım için ankarada opelpar dan 100 ytl e aldım fakat ne olduysa 2 ay içinde yine patlama arızası yapmaya başladı. parçanın dandikliğinden midir yoksa benim arabanın dandikliğinden midir bilmem ama pek de iyi bir marka olduğunu söyleyemeceğim....

astrabeyaz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Benimde ateşleme bobini arızam çıkmıştı yaklaşık bi hafta önce Doduco taktırdım bende ama keşke delphi alsaydım diyorum Gerçi henuz bi arızası çıkmadı ama içim daha rahat olurdu Tam emin değilim ama biraz fazlalaştı gibi yakıt sarfiyatım. Depoyu fulleyince bunu daha kesin sölicem.

ofeza

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Doduco ile GM in bobinleri aynı araçta ayrı, ayrı deneme şansımız oldu!!!
Doduco ilk evrelerinde (sıfırken) GM den daha fazla arklanma yapabilmişti, fakat 50 bin km sonra GM den daha az arklanma performansı verdi...
Buna rağmen sakatlanma çıkarmadı...
İşini görür, tasa etmen çok manidar değil...
Güle güle kullan!

Y

ysnakn

Bilgi Girilmemiş
S.a arkadaşlar bnde 2001 model opel vectra 1.6 comfort var bn bununla bobini patlattm snra yenisini taktrdm ama araba teklemeye başladı araba gtmiodu snra ustama geri götürdm bobin de sorn varmş diğer bobini verip yerine doduco markalı bobini aldm şimdiye kadar bi sornm yoktu ama araba şimdi çekmiyor önce süper giden araba şimdi gtmior.Arabamda sorn yine bobinde mi yoksa başka bi yerde mi??

LÜTFEN BENİ AYDINLATIRSANIZ SEVİNİRM…ÇOK ACİLL...:(:(:(

Son düzenleme: