Dizel Yakıtta Hangi Akaryakıt Firması?

Dizel yakıtta tercih ettiğiniz akaryakıt firması?

• OPET

Oy: 25 36.8%
  • PETROL OFİSİ

Oy: 7 10.3%
  • SHELL

Oy: 29 42.6%
  • TOTAL

Oy: 4 5.9%
  • BP

Oy: 3 4.4%

• Kullanılan toplam oy
    68

Capt.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
shelle guvenmıyorum onlar mazota su katıyorlar daha once boyle bişey başımıza geldı onun için shell harıç hepsını tercıh ederım

bi düzeltme yapalım, mazota suyu katan shell değil memleketimin istasyonudur. bu bp, petrol ofisi, opet ve diğerlerinde de olabilir...

HSG

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benden önceki arkadaş hep opetten almış bende totalden alıyorum eurodiesel babamda da pick-up oda aynı yerden alıyor şuana kadar bi sıkıntı yaşamadım totale ulaşamadığım zamanlarda ise shell alıyorum ama genelde hep aynı istasyondan alıyorum mazotumu.

sercan1921

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
1.3 comba var bi tane bizde şuanda 90000de hep opet ve shellden aldık bi sorun yaşamadık..

.:Rivendell:.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2.5 yıldır opetten alıyorum sorun yok mümkün oldukça az mazot karıştırmaya dikket ediyorum(marka olarak)
opet en iyisi bence

ErSN 39

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende shell kullanıcısıyım plazadan çıkartığım günden beri aynı istasyon. ancak OPET in ii hatta çok ii olduğunu duydum. trakyada ki opetler tek bir kişinin ve sağlam ayakkabı değil diee biliniyor o yüzden shellden başka bi yerden almıyorum. Ayrıca arkadaşlar arkadaşımda da 1.3 cdtı corsa sport var o shell ile po yu denedi shell ile daha az gitti po ile yaklaşık şehir içi 50-60 km oynadı. dizel yakıtta shellin yakıtı performans bakımından 1 numara daha ince olduğu için ii performans az yol... (diye bi karara vardık) ;)

mhdx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hepside aynı ama ya shell yada opeten alınır yakıt

coachoftheyear

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Total kullanıyorum hem indirim yapıyorlar hemde yakıtları gayet güzel.Km konusunda ise test etmek gerekir.

isobln

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
mazotu shell den aklı kelden derler :) nedense shellden başka yakıt kullanmıyorum fabrikada shell koyduysa daha başka yakıt girmedi depoya