Direksiyonumun derisini degistirdim opc stil

astraopc

Yönetici
Moderatör
52-Ordu
Siteyi ziyaret et
Evet ilk link o OPC Line ama cok para degilmi ya 165 sterlin 450 TL falab yapiyor servisten alin %30 indirimli 6 taksit daha iyi ciddiyim. Iskonto ile ayni paraya gelir :D

darkmoon

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Tamam da sizinki orjinal degilki yan sanayi uretim bir vites topuzu her yerde var aksarayda bile satiyorlar. Orjinal OPC cok farkli bir topuz.:cool:

Guzel olmus o ayri :D

orjinal olduğunu idda etmiyorum zaten ama aksaraydada satılmıyor o kadarda değil :D ... ben aksesuarcıları iyi bilirim bilhassa size şöyle diyim aksesuarcı arkadaşım maslak sanayide bundan toptan çekebilirmiyiz demişdi :D zaten öyle aksarayda satılan ürünüde arabama takmam :)

astraopc

Yönetici
Moderatör
52-Ordu
Siteyi ziyaret et
Hatta maximum karta kampanya var 3 ay taksit erteleme yapiyorlar 9 taksit gibi olur maasallah :D

astraopc

Yönetici
Moderatör
52-Ordu
Siteyi ziyaret et
orjinal olduğunu idda etmiyorum zaten ama aksaraydada satılmıyor o kadarda değil :D ... ben aksesuarcıları iyi bilirim bilhassa size şöyle diyim aksesuarcı arkadaşım maslak sanayide bundan toptan çekebilirmiyiz demişdi :D zaten öyle aksarayda satılan ürünüde arabama takmam :)

Yokya sizin urun icin demedim genelde yan sanayi vites topuzlari icin demistim ben, guzel durmus o ayri diyede eklemistim :kop::kop::kop:

scorpion

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hatta maximum karta kampanya var 3 ay taksit erteleme yapiyorlar 9 taksit gibi olur maasallah :D

Haklısınız servisten alıp taktırsak daha ucuza gelir ama bu set fiyatı değil mi topuz tek başına olsa uygun olur oda olmuyor galiba zaten bukadar parayı vites topuzu için harcamam.eEklediğiniz resim çıkmış bu arada.

astraopc

Yönetici
Moderatör
52-Ordu
Siteyi ziyaret et
evet gordum resmi :D bende bulsam soyle 100 - 150 tl ye ama yok hep servis fiyatina en son bende bozacam kafayi alacam opc vites :D

darkmoon

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yokya sizin urun icin demedim genelde yan sanayi vites topuzlari icin demistim ben, guzel durmus o ayri diyede eklemistim :kop::kop::kop:

yan sanayi çakma tabir edilen mal bende katiyen takmam bunuda takmazdım üstünde opc yazdığı için aldım takdım vitez topuzunun üstünde opc yazması bile resmi olmasada opele ait bir parça olarak gösteriyor :) yani arabaya binen biri bu çok güzel diyor opc nedir diyor opelin performans şirketinin ismi diyorum susuyor sanırım orda parçayı orjinal sanıyor :D :D yani arabada çakma yada eğriti durmuyor bunu demek istedim :D

astraopc

Yönetici
Moderatör
52-Ordu
Siteyi ziyaret et
anlasilmistir :D off-topic yapmayayim daha :D

scorpion

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yan sanayi çakma tabir edilen mal bende katiyen takmam bunuda takmazdım üstünde opc yazdığı için aldım takdım vitez topuzunun üstünde opc yazması bile resmi olmasada opele ait bir parça olarak gösteriyor :) yani arabaya binen biri bu çok güzel diyor opc nedir diyor opelin performans şirketinin ismi diyorum susuyor sanırım orda parçayı orjinal sanıyor :D :D yani arabada çakma yada eğriti durmuyor bunu demek istedim :D

Kesinlikle güzel olmuş çakma falan gibi de durmuyor.