dereceli eksantrik uygulaması yaptırmak istiyoorum

r.rianzo

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
dereceli eksantrik opel astra h 2005 olurmu kaç beygir alırım we chiple birlikte

Sercan Tankut

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sanırsam 15 civarında artar ama derece eksantirik seni sinir edebilir rolentide devirsizlik yapıyor ben bu hafta sonu söktüm yakıtında düşeceğını düşünüyorm devir artık ekomoni devri

r.rianzo

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sanırsam 15 civarında artar ama derece eksantirik seni sinir edebilir rolentide devirsizlik yapıyor ben bu hafta sonu söktüm yakıtında düşeceğını düşünüyorm devir artık ekomoni devri

ekonemiyi gectim bi ustam war maslakta ona bi gidicem ne dicek bakalım benim kafamda otoyu satıp bi vtec yapmaktı ama arabamı satmaya kıyamadım 500.000 yakıyoor kardeşim sanki 320 war altımda bu arada fotolarım ekleyemiyoorum nasl yapıcam yaaa kabul etmiyooor sebebi ne dir merak ediypooorumda hiç bu ara etkinlik yokmu bu aralar

elpadre

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
derecelı egzantırık ıcın kac derece dusunuyorusn ?
yay sapka alman lazım ona gore yazılım yapıcak adam lazım herkez yazamıyor yanıı :) port polısh heders egsoz yanıı bır cıft derecelıyle bıtmıyor bu ıs yanı :)

alperd

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
naçizane dereceli eksantrik olayına hiç bulaşmayın derim performans sorununuz büyükse yapacağınız masrafların toplamını arabayı daha iyisiyle değiştirmeye yönlendirin..

r.rianzo

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
derecelı egzantırık ıcın kac derece dusunuyorusn ?
yay sapka alman lazım ona gore yazılım yapıcak adam lazım herkez yazamıyor yanıı :) port polısh heders egsoz yanıı bır cıft derecelıyle bıtmıyor bu ıs yanı :)

biliyooorum hepsini merak etme headersım hepsi hazır kardeşim sadece kaç beygir alır onu sordum bide chiple eywallah ilgin için tesekkur edrim derecesine göre bakıcak arkadaslarım hepside ustalarım benim herseyim bostancıda yapılıyoor egzozzcumda alpaslan abi headersımda herseyim onda satıcaktım arabayı kıyamadım satmaktan waz gectim ondan dolayıher sey sırayla yapıyoorum dereceliden başlicam chip turbo hepsini tasarladım kafamda çizimleri hazır bi gün buluşma fln olursa o zaman tanışırız görüşürüz saygılarımı sewgileri sunar hayırlı gunler dilerim

r.rianzo

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
naçizane dereceli eksantrik olayına hiç bulaşmayın derim performans sorununuz büyükse yapacağınız masrafların toplamını arabayı daha iyisiyle değiştirmeye yönlendirin..

performansta sıkıntım yok arabam kaymak gibi gidiyoor kafama gorede arac yok ztn warda oda pederde ztn bi kaç ay sonra bana kalır yada SENEYE BENDE BU ARABAMI WEWRİCEM NORMAL FİATINDAN MÖODİFİYE Bİ ZEWKTİR HERSEY PERFORMANS İÇİN DEİL STRES ATMA SADECE YANLIŞ ANLAMAYIN SKN BU LAFLARIMÖIÇOK BİLMİŞLİK DEĞİL SIKINTIMI ARABA İLE UGRASIP STRESİMİ ATMAK B 20 A MOTORU GETİRİYOORDUM BENİM ASTRAYA ONDANDA WAZ GECTİM AKLIMDA NELER WARDI NASİP OLMADI

alperd

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

performansta sıkıntım yok arabam kaymak gibi gidiyoor kafama gorede arac yok ztn warda oda pederde ztn bi kaç ay sonra bana kalır yada SENEYE BENDE BU ARABAMI WEWRİCEM NORMAL FİATINDAN MÖODİFİYE Bİ ZEWKTİR HERSEY PERFORMANS İÇİN DEİL STRES ATMA SADECE YANLIŞ ANLAMAYIN SKN BU LAFLARIMÖIÇOK BİLMİŞLİK DEĞİL SIKINTIMI ARABA İLE UGRASIP STRESİMİ ATMAK B 20 A MOTORU GETİRİYOORDUM BENİM ASTRAYA ONDANDA WAZ GECTİM AKLIMDA NELER WARDI NASİP OLMADI

zevk için yapıyorsanız tamam tabiki anlaştık :) kolay gelsin..

coRSac

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Tamamiyle taktiginiz dereceye ve yazilima bagli olarak degisir 10 bg alirsin 80 bg de...