darp girişimi ve trafik kazası :(

tunerrus

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Benim başıma da geldi birkaç kere bu tip olay. Ama benim tamamen ufak görünmemden kaynaklanıyor. Olduğumdan gayet küçük gösterdiğim için genelde ehliyetsiz arabayı kaçırmış doğru düzgün kullanamayan veletlerden sanıyorlar e bu tiplere bulaşmayı marifet sanan garip canlılar. Sıkıştırıp zor durumda bırakmaktan zevk alıyorlar. Birde pişmiş kelle gibi sırıtıyorlar arabanın içinde. E bende beni bilerek zor durumda bırakan adamı boş yollamam aslında yapmamam lazım ama bazen kendime hakim olamayarak dersini veriyorum karşıdakinin ama tamamen direksyon ve pedalları kullanıyorum. Levye sopa yumruk v.b. kullanmadan. E tabi iki dk önce zor durumda bırakıp marifet işlediğini sanan akli dengesi bozuk arkadaş. Yaptığının on katı harekete maruz kalınca önce kurtarıp kendine geliyor sonrada peşime düşüyor

iki yolun birleştiği noktada trafik gayet düzenli bir sağdan bir soldan araç geçerek ilerliyor bi hyundai minibüsle denk geldik ben öndekine yol verdim minibüsünde bana yol vermesi gerek adam beni gördü su aygırının biraz daha kıllısı bide atlet giymiş neyse baktı bana düşündü bu küçük yol vermezsem bişey demez. Ama yanıldı :D İnat değilmi kardeşim benim hakkımsa ben geçerim dedim daldım araya Haşırt diye bi fren sesi eşliğinde arkadan halehaolahhao aaaheeyyyy hooouaaaappppp teeey teeey die bi kaç su aygırı sesi daha geldi meğer arkada bi kaç tane daha varmış o cisimden :D eyvah dedim bu sefer gittin Alican. Trafik var kaçmamın imkanı yok :D kilitledim kapıyı kapadım camı bekliyorum :D geldi yanıma minibüs açtı kapıyı anladığım kadarıyla napıyorsun sen ne biçim araba kullanmak bu tarzı birşeyler demeye çalıştı. terslesem Hastahane yok çevrede trafikte var kesin kan kaybından giderim. Açtım camı abicim özür dilerim acemiyim biraz farkında değilim yaptığımın dedim :D camı kapadım devam ettim kendilerini üstün ve haklıymış gibi düşünüp devam ettiler yollarına :D
Birde;
Geçen minibüsçünün teki e-5 de kovalamaya kalktı beni :D sabahın 8:30 u çıkmışım yolda gidiyorum. E-5 yanyolda adam önümde yavaşladı sağa sinyal verip benzinciye girdi bende aynaya baktım kimse yok hafif sola kaçtım adamın yanından geçerken arkadan daridiridaridiridoradora die korna sesi ve ciiiiuuuaaakak die fren sesi geldi :D zaten yavaştım noluo yahu die arkama dönüp baktım boş bi hatlı minibüs. Harem-Gebze :D neyse döndüm önüme devam ettim arkadan hala korna filan geliyor aynaya baktım arkadan el kol yapıyor dibime girmiş dur diyor. Sabahın köründe ne zorun var be adam arkadan gelen sensin beni geç farkeden sensin ne diye cıngar çıkarıyosun. Hayır orda insem biliyorum bitane değil elli minibüsçü birden dalıcak. E bende zaten cüneyt arkın değilimki :D Direk dayak yiyeceğim orda. Dedim erkekliğin %90 ı kaçmaktır Alican asıl gaza :D(Tabi belli limitler dahilinde) yanyoldan e-5 e çıktım sabah trafiği göztepe :D bi anda yoğunluktan ve trafği felç ettiğinden dolayı ordaki eds lerin kaldırıldığı geldi aklıma. Daldım arıza şeridine baktım minibüs peşimde hala boş ya oda yardıra yardıra geliyor. :D olucak gibi değil :D mecburen hiç adetim değil ama bir iki kontrollü makasla açtım arayı :D zaten o-2 ye çıkıcamtım :D kozyatağı kavşağından uzadım :D Ne yaptı arkamdan bilmem :D

Aslında adrenalin oluyor arada ama her zaman bu kadar şanslı olmayabilirim.

Bu arada astranın camlara film çektirdikten sonra bu vakalar direk kesildi :D Kimse bulaşmıyor artık. :D

bacadir68

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
konuyu hortlatacağım ama iyi bir haberim var arkadaslar size.
bugün akşam saatlerinde aradığım adamları tekrar gördüm ve bu sefer plakayı alıp bir yere kaydettim. gerekli yerlerede bazı bilgileri verdim ve umarım şahıslarla bir görüşme ayarlamaya çalışacağım. aracın aksaray'da olmadığını ve bu yıl ilk defa yeni gördüm. çünkü ben sürekli dısarı çıkıyorum bu kadar çok dolanan bir aracı illaki görür dikkatimi çekerdi.
bir ara arkamdan geliyordu araç, acaba takip mi ediyorlar diye sağa yanaştım ve bekledim onlar beni farketmemişcesine sol tarafa döndüler bende böylece sürücüyü net bir şekilde gördğm. büyük ihtimal olayı hatırlamıyorlar yada benim araçta tek olmadığımdan dolayı geçti gittiler...

mhakkan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
İşin polise kaldıysa. Orda ben olcaktım arabada silah olcaktı akşam kesin haberlere çıkardım...

kaanrevan

Kayıtlı Kullanıcı
59-Tekirdağ
Siteyi ziyaret et
Geçmiş olsun. Beterinden saklasın Allah...

VAKVAK95

Kayıtlı Kullanıcı
42-Konya
Siteyi ziyaret et
İşin polise kaldıysa. Orda ben olcaktım arabada silah olcaktı akşam kesin haberlere çıkardım...

bizim için pek farketmezdi be kardeşim .çok olsa yerde cesetleri görür senin bu olayı neden yaptığını bile anlamadan haber geçerdi.Tabiiki o sırada sen cezaevinde ne yaptım,çoluk çocuk,geleceğim ne olacak diye düşünmeye başlamış olurdun.Bence parlak fikir değil.Yinede silaha sarılmak sana kalmış...

VAKVAK95

Kayıtlı Kullanıcı
42-Konya
Siteyi ziyaret et
unutmadan Hakan kardeşim karşındaki insanda da silah var kabul edelim ve senden önce çekip alnının ortasından sıkma ihtimalide yok değil.Sen 2 kere düşün bence.

MaX

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bizim için pek farketmezdi be kardeşim .çok olsa yerde cesetleri görür senin bu olayı neden yaptığını bile anlamadan haber geçerdi.Tabiiki o sırada sen cezaevinde ne yaptım,çoluk çocuk,geleceğim ne olacak diye düşünmeye başlamış olurdun.Bence parlak fikir değil.Yinede silaha sarılmak sana kalmış...
+10

gokalp

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Abi çok geçmiş olsun :( İşte geçende bende saat gece 1 sularında kardeşimi terminale bırakmak için çıktım ve caddede ilerken önümdeki arabanın zikzak çizdiğini farkedince yavaşladım 30a kadar düştüm dikkat ediyorum bir süre düz gidiyo sonra sol şeride doğru gidiyo :( dedim arkasından gidiyim gece gece başıma bela olmasın dedim ışıklarda durduk bu arada ışıklarda yol tek şeride düşüyo.Baktım yeşil ışık yandı gitmiyo biraz bekleyeyim dedim baktım gideceği yok kornaya istemeyerekte olsa bastım ve aniden hızlanıp sağa duruverdi bende durdu diye iyi düşünerek yanından sakincene geçtim bir süre sonra bi baktım uzaktan bana sellektör çaka çaka geliyo tamponuma kadar girdi :( Gayet sakin bi şekilde ışıklara kadar gelip bende sağa kırdım ;) Baktım yanıma gelmeyerek arkamdan kornaya basıyo öle :( yeşil yandı arkama girerek korna basmaya devam etti bedne gayet sakin bir şekilde diğer ışıklara kadar gelip sola sinyal verdim bi baktım arkamdakide sola sinyal verdi ;) yeşil yanınca sola döner gibi yapıp sonradan direksiyona sağa kırdım ilk aradan ara sokağa girdim ölece izimi kaybettirdim ;)
Demek istediğim şuki artık geceleri zaten yaya halde rahat yürüyemiyoruz artık vasıtaylada olsa gidemeyecekmiyiz :mad: Yatsın kalksın kardeşime dua etsin :mad::mad::mad: o farketmesin diye ne söleyeceğimi şaşırdım :eek: en sonunda son teşhis olarak adli dengesi bozuk şerefsizin kendi halinde bi ritim tutturmuş çalıyo sen kafana takma bak sevdiğin müzik çalıyo sesini aç dedim :) :D :D :D

vay be burak sen neymissin böyle :D :D o değilde astra gsi ın önünde elfreni çekişim aklıma geldi :D adam nası şaşırmıştıı :D

Edward Maya - This Is My Life