darp girişimi ve trafik kazası :(

Mel-a-ku

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
100% hatasızım diyemem dediğine gore ne yaptıgını soylesen de bizde anlasak. ama tabı yaklaşım bu olmamalı.

bacadir68

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
100% hatasızım diyemem dediğine gore ne yaptıgını soylesen de bizde anlasak. ama tabı yaklaşım bu olmamalı.

yaa kasti olarak bi hareket yapmadım diyorum. trafikte herkes hata yapar ama bilinçlimi yapıyorsun o önemli. bilerek yaptığım zaten bir şey yok. ben orda %100 hatasızım demiyorum. ama bir hata varsada bilerek yapmadım... ve ne yaptığımıda bilmiyorum. bunu söylerken illa birşey yapmış olmam gerekmiyor.

Mel-a-ku

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
vardır bi karın ağrıları. bende çeşmede otelin bahçesinde oturuyordum. biri geldi. bu kırmızı arabanın sahıbı kım dedi. benim dedim. he sen değildin dedi gitti 2 tane 1.90 yarmayı gorunce. ki zaten muhtemelen karıştırıyodur. biz o gun araçla hıc cıkmamıştık. ama belki pısırık biri gorse dalacaktı.

bacadir68

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
zaten bizimde en büyük tezimiz aracı karıştırmış olmaları yönünde. benim aracım yaklaşık 1 haftadır garajdan çıkmıyordu. eniştemin hondasını kullanıyordum bi süredir. kendi aracımla ilk çıktığımda bu başıma geldi. zaten evden yeni çıkmıştım...

Capt.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bahadır çok çok geçmiş olsun. Konuyu yeni gördüm ama okumaya başlayınca şok oldum.

Söyelenecek tek şey var;
avrupa birliğine aday olmadan önce "insan olma adayı" bile olmayı başarsak bu memleket daha yaşanır bir yer olacak, ne diyeyim!

zafzaf00

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bizide arkadaşla elazığda hırpalamaya kalkmışlardı. üstelik yolumuzu belediye görevlisine barikat kurdurup kestirmişlerdi. mıcır sıçratma yüzünden 50-60 yaşında adam el kol hareketi yaptı önümüze kırdı neler neler adam tek dövsek bize yakışmaz dedik yol verdik durmadık önümüzü kesti inmedik araçtan sonra bastı gitti. kovancılar girişinde yolumuzu polis sandık belediye görevlisi kesti. bizi indirdiler araçtan 5 10 kişi vardı biz alttan aldık gene adam yaşlı zaten ama nevri dönmüş gıcır gıcır caddysine taş sıçratmışız ben ne yapayım karayollarına çatsana. Bana uzun yolda kaç tane taş sıçrıyo hepsini yakalayıp dövecekmiyiz. haa bakıyorum yol çok mıcırlı yakıyorum flaşörleri karşıdan gelenede selektör falan uyarıyorum taş gelirsede gelir yapacak bişey yok.... neyse bunlar bizi iteledi kakaladı falan adam bana şişe çekti (bildiğin küçük gazoz şişesi ne geçtiyse aklından) hemen atladık tekrar arabaya kaçtık karakola çektik. karakolda polis önce ağız yaptı sonra elazığda sayılan bi paşanın adını verdim ve siz almazsanız askere aldırırım deyince hiç abartısız 10 dakikada hepsini paketleyip getirdiler önümüze. özürler falan hatta oranın belediye başkanı bile aracı oldu ben hepsine saydırdım adamı istedim teke tek çıktık dışarı. dedim hadi amca orda yolumuzu kestin vuramadın hıncını alamadın şimdi başbaşayız nerdeyse babam yaşındasın vurda rahatla dedim. biz yolda dursak seni dövsek bize yakışırmıydı dedik. biz sana uymadık yolverdik gittin bulaşmadık sen niye yolumuzu kestiriyorsun neyine güveniyon al belediye başkanın bile özür diledi ne oldu falan...
adam gene özürler falan. dedim sen gördün 34 plaka pislik yaptın ama ben sizi böyle paketlettim işte nasılmış falan sonra adam yemeğe falan davet etti gitmedik tabi. yolun düşerse gel falan şikayetimizi geri aldık onlarıda saldılar.
hatta şimdi aklıma geldi adamlar bizi arabadan indirip üzerimize yürüyünce ben direk polis sandığım belediye görevlisine daldım bizi korusana niye seyrediyosun diye adam ardına bakmadan kaçtı:)
yollarda ne olacağı belli olmuyor işte. orda adamlara alttan almasan arabaya binip kaçacak fırsatımız olmayacaktı bile. hatta bize saldırdıklarında ben aracı kullanıyordum ve ben arabadan diğer kapıdan inerek çıktım düşünün o anı:)
her zaman alttan alın yukarda bir arkadaşın yazdığı gibi insan canı 1 kurşunluk. silah delikanlı, cesur, aptal, akıllı, erkek, kadın dinlemiyor... camları kapayın kapıları kitleyin bırakın arabanıza vursunlar dağıtsınlar arayın 155 156 kaçabiliyosanız kaçın ama kaçarkende arkadaş gibi kaza yapmakda var... dikkatli olun yollarda. Allah hepimizi kazadan beladan korusun...

Son düzenleme:

Pehlivanoğlu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Çok geçmiş olsun.

nightboy

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bi gün bizim başımızada geldi böyle bir olay ortaca diye bi yer var bizim burda köyceğize 19 km uzakta bir ilçe bi gün 4 arkadaş abimin borasıyla geziyorduk tümsekten geçerken abim aragaz çekip boşa attı arabada egzos falan vardı ordan birileri aragaz çekme lan gibisinden laflar söyledi abimde terstir biraz aragaz öyle değil böyle çekilir dedi yaktı lastikleri yolda epey inletti bunlar 2 motor atladılar takibe başladılar bi ara biri arabaya tekme attı ama bişey olmadı o sırada biz iki arkadaş motorun üzerinden alacaktık giderken sakatlık çıkacak diye bıraktık birde ozamanlar bizi pek tanımıyorlardı orda 4 kişi diye dururuz 10 kişi olurlar neyse biz ışıklara geldik kaçarken tek arabalık yer var girsek 2 kapı açılacak 2 miz inicez 2 kişi sonra gelecek abim asıldı el frenine daldı terse neyse biz çıktık sağa çektik tabii mahalleden çıkınca yemedi neyse sonra bizim ordaki bi tanıdık gitmiş konuşmuş yanlış kişiyi seçtiniz diye sonra bizimkiler 2 araba doluşup gittiler adamlar toz duman yok takıldıkları yere soruyoruz tanımıyorum diyo falan sonra kaç defa geçtik yok adamlar topuk kaldı ki zaten bizim buralarda elbet gün gelir devran döner ters yerde denk gelirlerdi ondan bi daha da ses çıkartmadılar eğer kaçmasak epey olay olacaktı o yüzden bazen erkekliğin 10da 9unu uygulamak lazım :D

rubi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kardeş çok geçmiş olsun. güzel ülkemin adaleti polisi jandarması kanunu... yok arkadaşlar bu millet millet olmaktan çıktı afedesiniz it sürüsü olma yolunda ilerliyoruz. bu olay yarın öbürgün hepimizin başına gelebilir allah korusun... ne mi olur, yaralandığımızla, öldüğümüzle kalırız... yapanın yanuna da kar kalır... emanet taşısak yanımızda, it kopuk yüzünden ömrümüz içerde geçer. devlet nerde: yok..
benzer bir olay ben yaşadım yıllar önce. bulaşsam emin olun ya mezarda ya cezaevinde olacaktım. bu şerefsizler sen bulaşmayınca adam olduklarını sanıyorlar... etrafınıza bir bakın bunardan kaynıyo.. sonra oturup kurtlar vadisi felan konuşuluyo ülkemde.. sorumluluklarımız olmasa bizde biliriz gördüğümüz anda faça almayı. bi tarafına mermi boşaltmayı.. ama kanunlardan korkuyoruz. bunların kaybedecekleri ne var. hiçbirşey... mantar gibi de çoğalıyorlar... yav hakkaten asıl görevi vatandaşının güvenliğini sağlamak olan devlet dediğimiz kurum nerede ne iş yapar...