darp girişimi ve trafik kazası :(

bacadir68

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
11 temmuz saat 20:00 civarı başıma üzücü bir olay geldi arkadaşlar. şehir içinde seyir halindeyken nedenini bilmediğim bir olay sonucu (kasti olarak yaptığım hiç bir şey yok) istanbul plakalı bir megane II model bir araç tarafından kaldırıma doğru sıkıştırıldım ve önümü kestiler. ben aracın sürücü kapısın açıldığını görünce geri vitese taktım ve olay yerinden uzaklaşmaya çalısırken aracımın sağ tarafından 3 kişi saldırdı ve aracı tekmelemeye başladılar. ben olay yerinden hızla uzaklaştım ve yaklaşık 600-700m sonraki trafik ışıklarında durdum. birde baktım arkamdan yaklaşıp sellektör yakıyorlar. neyse tam o sırada yeşil yandı önümdeki araçlar hareket edince bende oyalanmadan hemen hareket ettim. ve aklıma ilk olarak karakolun önüne gitmek geldi ama karakol şehir merkezindeydi ve trafik durmuş vaziyetteydi orada ve bu olaylar yaşanırken hiç bir polis ekibide yol üzerinde yoktu. yaklaşık 15-20 km kaçış-kovalama sırasında eve telefon açtım ben geliyorum hazırlıklı olun diye. tabi eve gidemeden kaza yaptım. dik bir yokuş sonunda 90derecelik bir açıyla sağa dönmem gerekiyordu. taciz edildiğim için süratliydim ve yerlerinde hafif ıslak olması nedeniyle frene dokunmamla birlikte araç kontrolden çıktı ve ben yoluma dönemeden karşı tarafa uçtum. arabanın ön tarafı bi su kanalına indi daha doğrusu benim ön kapıların olduğu kısımdan araç şasi üzerine oturdu. ben aracın kontağı aldığım gibi araçtan hızlıca çıkıp yakınımda bulunan bir bakkala sığındım arkamdan geliyorlar diye ancak kimse gelmedi arkamdan. aracın sol önden darbe aldım sol ön sis farım kırıldı ve sol ön çamurluk dısarı doğru kasıldı. çekici geldi en az hasarla araç bulunduğu yerden kurtarıldı ve servise götürüldü. aracın yürüyeninde birşey yok içteki radyotor motor bloguna doğru kasılmıs sadece kaput altındaki hasar bu kadar. allahtan ben karşıya geçtiğim yoldan o sırada araç gelmedi yoksa ya ben ona ya ordan gelen araç bana yandan girerdi. ben araç kontrolden çıkınca zaten kollarımı ve bacaklarımı kendime doğru çekip iyice toplandım. bu sırada kemerim herzamanki gibi takılıydı. aracın içinde savrulmamı engelledi. ben kazayı hasarsız bir şekilde atlattım.

böyle şerefsizler bu yollarda var olduğu ve polis kontrol noktaları olmayıp polislerimiz sadece park halinde duran araçlara ceza yazdığı sürece bu tür olaylar kaçınılmaz ve devamlılık gösterecektir. temennim inş benim başıma ve diğer iyi niyetli sürücülerin başına böyle olaylar gelmez.

farukcagsak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
:mad: :eek: çok uzucu bi olay yasamıssınız ne diyecegimi bilemiyorum yanında silah olsa bi dert olmasa bi dert

34BCT70

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ne derdi olabilirki durup dururken:(

bacadir68

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
valla dediğim gibi kasti olarak hiç birşey yapmadım ben ve o aracı ilk defa gördüm aksaray şehir merkezinde. daha önce bir olayımız olduğunu sanmıyorum çünkü ben öyle aractan inip kavga eden bir tip değilim. en fazla küfreder geçer giderim. ancak %100 hatasızım demiyorum. mutlaka trafikte hata ve kusurlu bir hareketimiz olmustur ancak bu olaylar bu şekilde çözümlenmez...

sparrow77

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Çok geçmiş olsun.Acaba sizin araçtada üç kişi olsaydı aynı şekilde davranabilirlermiydi, bunlar naylon delikanlı...

06BB0504

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
cok gecmis olsun

ahmet tarakcı

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Çok geçmiş olsun.Acaba sizin araçtada üç kişi olsaydı aynı şekilde davranabilirlermiydi, bunlar naylon delikanlı...
üç kişi de olsa arabanızda ne farkeder ki insan canı bir kurşunluk:(böyle insanlara diyecek çok lafım var ama beni siteden atarlar içimdekileri söylersem:mad::mad:geçmiş olsun

Nazi666

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu nasıl iştir yaw senin ne sorun varsa gidip arabaya niye vuruyorsun adam gibi git konuş ya da ne bilim yok yok araba emanetsiz dolaşmadan olmayacak anlaşıldı yani :mad: kankam cok gecmiş olsun önemli olan sana bişey olmaması allah daha beterinden saklasın cookk gecmiş tekrardan :(