daha once syron yada marshall kullanan oldumu?

abdullah79

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hayat guzel o ıkı lastıkde boş dıkkat et uc kurstan kacıyım derken canndan olma

Alper-PD

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Lastik bu şakaya gelmez. Bence michelin yada bridgeston'dan şaşma derim.

kustooo

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kardeşşşşş 150 ytl cokk para istemizler 100 milyonu gecmezz tanesii neden herkesde bu var adam jant alıor para saten fly eee napcakk lastikten bariii kar anlamında alıorr max 4 lastik 500 takıorrr... piyasada yaygın olmasını sebebi bu kim verir good year F1 eagle V tipi lastige para tanesi 400 milyona geliorr umarım anlatabilmişimdirr serviste atmıss yanii yok michelinmiş get yahuuuuuu(sözüm servise)

valla benim de aklıma geldi aslında yarım yanak lastikler pahalı oluyo diye ucuz markaya kaçılıyo olabileceğini. ama skoda servisi sadece bu markayı kullanıyomuş. bizim arkadasın babası da akademisyen olunca servisten başka yer bilmiyolar, uğraşmıyolar...

KaptaN55

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.google-tc.com
arkadaşlarlar marshall kullanan insanlar salakmı can bu filan deniyor.herkes kullanıyor bu lastikleri.ince yanakta rağbet görmelerinin sebebi olabilecek bi yarılma patlama sonrasında ucuz bir şekilde tekrar temin etmektir.yoksa lastiğe hiç bişey olmayacağını bilsek bizde alırız 250 tl ye lastik.ince yanak için herzaman bir tehlike vardır yarılma konusunda.ayrıca marshall lastikte çift kat destek var.buyrun lastik özellikleri

Taban Ölçüsü ( mm ):205Yanak Oranı ( % ):50Jant Çapı ( " ):17Yük Indeksi:93 ( Lastik başına max. yük 650 kg. )Hız Sınıfı:W ( Max. 270 Km/s hıza dayanıklıdır.)Lastik Yük Özelliği:RF-ReinforcedAraç Kategorisi:Binek AraçLastik Kategorisi:Ultra Yüksek PerformansLastik Mevsimi:Yaz

webbee

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.harunonline.8m.net
SYRON KULLANIYORUM 91W SERISI xl yanak
cok memnunum 215 45 17
uzun yolda cok sessız.

beyaz guvercin

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
her lastik patlar ama önemli olan kullandığın süre içinde güvende olman bencede iyi lastik kullanmak lazım

gölge

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
dıger aracımda 225*40*18 syron marka lastık var 1 seneye yaklastı ve cok memnunum

yakuzz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hakkaten fena hortlamış mevzu :D

Geçen sene 4 lastikçiden 3 marka için fiyat ve görüş aldım. 4 lastikçide bu 3 üründen kendilerinin sattığı markanın michellinin yan sanayi ürünü olduğunu söyledi.

Kendisinin satmadığı diğer markalar içinde "dandiktir,serttir,içindeki çeliği kalitesizdir" mealinde dünya kadar laf söylediler..

Bu 3 marka syrıon,bfgoodrich,marshall di..

O akşam tvde Demir BÜKEY vardı ve sanki bana sesleniyordu; "arabanın markasından,modelinden ve hatta her türlü donanım ve aksamından daha önemli olan tek şey LASTİKTİR. Çünkü lastik aracın yola temas eden yegane şeyidir. Tüm donanımların çalışabilmesi için ilk şart lastiktir" dedi..

Bu ilahi işaret ve tekdir üzerine bende gidip bridgestone aldım..

GTC

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
her ne kadar kısa suredir kullanıyor olsam da syron lastiklerimden memnunum. bir sorun yasamadım.

opc line

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende syron kullaniyorum daha önceki arabamda 245/40/18 vardi simdiki zafiramda 225/45/17 bende syron diyorum hata yapmazsin. gecen yil. alti haftada 15 000 km yaptim sorun yok. hatta arabayi satarken oooo lastiklerde yeniymis dediler. hii söylemeden gecemicem evet sahipleri türk ama kore de yapiliyor. bir kac sey daha eklemek istiyorum yol tutusu, islak zemin dede gayet iyi.

Son düzenleme: