daha fazla performans

opel_vectra

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar benim 99 model maykaj kasa 2.0 16v bi vectram war ve aracımdan daha fazla güç almak istiyorum bana yardımcı olursanız sevinirim arkadaslar

letitout

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
filtre ve egzoz derim bende , ama forumda konu hakkında cok usta arkadasımız war, güncelleyin konuyu mutlaka el atarlar.

hasang

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
egzost ve emme manifoltu,genişletilmiş gaz kelebeği ,dereceli eksantrik,performans benzin legülatörü,hava filitresi,egzost sistemi ve chip!bu işlemler sonunda muhteşem bi performans alırsınn!inanılmaz bi güç artışı olurr!

opel_vectra

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar peki bu filitre ekzoz ve katalizor iptali yaptığımız zaman aracın motoruna yada baska bir parçasına zararı olucak mı ?

skyeye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
İyi bir filtre ve egzost için harcayacağın para 600 YTL, alacağın güç max. 5 bg olur.Kat iptalinden sonra boru çapını genişletip orta susuturucuyu da iptal ettirmezsen etkisini tam olarak göremezsin.Motora zararı olmaz yalnız kulaklarına oldukça zararı olur.

Bence emme manifoldu+dereceli egzantrik+chip tuning senin için oldukça tatminkar olacaktır.Bunlar ile toplamda iyi bir ustanın da yardımıyla çok rahat +25Hp alman gerekir.Bunları iyi bir araştırma ile 2.000 YTL'ye maledebilirsin.Bunlara ilaveten son susturucu+kutu içi hava filtresi de alırsan iyi olur.Kat iptali hem çevreye, hem kulaklara zarar...

hasang

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
opel_vectra' Alıntı:
arkadaşlar peki bu filitre ekzoz ve katalizor iptali yaptığımız zaman aracın motoruna yada baska bir parçasına zararı olucak mı ?
yok zararı felan olmazda pek bi artış olmaz!

opel_vectra

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
saolun beyler sizede zahmet verdim ama ben filitre ve ekzoz için 200 ytl para ayaladım ve yetecegini söyledi ostimdeki usta bana sizce yaptırmalımıyım

kuti

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kazımkarabekır cad oto kosem var camiyi gectikten sonra cesitli eksoz ve filitre var birde oraya bak