D segmenti tam dolu bir araç alacağım,tavsiyeleriniz

tyanali

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Açıkçası vw gruba hiç bulaşmayın derim, hele ki otomatik şanzıman düşünüyorsanız.
Sonuç olarak ben size vw grup önermem. Volvoya bakın, opel alın, honda alın, bana sorarsanız da tam otomatik vites olsun

Antalya da bilemi Umut abi? DSG konularını takip ediyorum ama Antalya'nın çok sıkışık olmayan, eğimsiz yollarında çok sıkıntı olmaz diye düşünüp orta vadede octi dsg hayal ediyordum.. 3 günlük keyif için kendimizi sıkıntıya sokmayalım o zaman..

Konu için de Powershift'ler ile ilgili sıkınyı yok ise s60 ve s80 (biraz bütçe arttırımı ile) düşünebilirsiniz. Aslında temiz ve uygun bulunabilse en güzeli makyajlı 2007 üzeri w211 K olur ama bulması zor :rolleyes:

uploader

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Antalya da bilemi Umut abi? DSG konularını takip ediyorum ama Antalya'nın çok sıkışık olmayan, eğimsiz yollarında çok sıkıntı olmaz diye düşünüp orta vadede octi dsg hayal ediyordum.. 3 günlük keyif için kendimizi sıkıntıya sokmayalım o zaman..

Konu için de Powershift'ler ile ilgili sıkınyı yok ise s60 ve s80 (biraz bütçe arttırımı ile) düşünebilirsiniz. Aslında temiz ve uygun bulunabilse en güzeli makyajlı 2007 üzeri w211 K olur ama bulması zor :rolleyes:

sen diyince baktım da aşağıdaki ilan çok hoşuma gitti :D

http://www.sahibinden.com/ilan/vasi...fir-gibi-e200-avantgarde-komp-166502162/detay

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Son düzenleme:

NuRo

Kayıtlı Kullanıcı
38-Kayseri
Siteyi ziyaret et

Experience

Kayıtlı Kullanıcı
07-Antalya
Siteyi ziyaret et

Ben bunun trafikle, yolla çok ilgili olduğunu düşünmüyorum açıkçası Dinçer. Bu arada Antalya'da da akşam saatlerinde ciddi trafik olabiliyor yerine göre artık. İstanbul gibi gıdım gıdım ilerlenen saatler oluyor bazen biliyorsundur... Açıkçası bugün ankaradan bir arkadaşım daha sordu bana Octavia dizel dsg'yi, ben de önermem dedim. İnterneti araştırmasını da önerdim. Benim 2012 şanzımanım bana güven vermiyor ve eminim 10000-20000 km içinde kavraması bitecek ya da bir şeyler olacak. Çünkü şıkırtılar var, zaman zaman dişli sesi var. Keşke opelime binseydim ya da başka bir markaya yönelseymişim. Bu arada, sağlıklı çalışırken size en güzel şanzıman gibi gelebilir dsg, ama kesinlikle öyle değil.

aventador

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Skoda superb harika arac bence...

Tapatalk 2 ile gonderildi.

battal gazi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Povershift de sanırım dsg gibi çift kavrama ford ve volvo da kullanılıyor diye biliyorum bu konuda bilgisi olan var ise arıza durumu hakında bilgi alabilirsek mondeo ve s 60 yeni kasalar araştırılabilir

Genç ve bütçeme uygun araç araştırıyorum,sağolun.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasi...ueeffciency_ilk-el_bayii_fume-164811832/detay

ne vw ne skoda nede başka bir marka araç alırdım o paraya yıldız alırdım :)
c180 her ne kadar mercedes havası vermesede bende. adı yeter. asaleti yeter...

aşkın jeepte iyidir hani :)
http://www.sahibinden.com/ilan/vasi...avangarde-2010-askin-jeep-ten-166672766/detay
lpg de uyumu nedir akrabalarımda vardı 2001 model e 200 komp. ve 2003 kompressor lpg ile ilgili bazı titreme ve stop etme sorunları vardı şimdi bunlardaki uyum ne derece kompressora göre kit var ama şu anda sorun oluşturuyor mu?

Güzel bir arabaya benziyor,daha önce mazda sahibi olmadın yakınlarımdada hiç olmadı diyebilirim,pek bilgi sahibi değilim lpg uyumu nedir,ikinci elde kayıp fazlamı dır,servis yedek parça yakıt,motor ve şanzuman arıza oranları,2011 modelleri değerlendirilebilir 2012 veya 13'te kasası makyaj mı gördü çok fiyat farkı varda.

Ben bunun trafikle, yolla çok ilgili olduğunu düşünmüyorum açıkçası Dinçer. Bu arada Antalya'da da akşam saatlerinde ciddi trafik olabiliyor yerine göre artık. İstanbul gibi gıdım gıdım ilerlenen saatler oluyor bazen biliyorsundur... Açıkçası bugün ankaradan bir arkadaşım daha sordu bana Octavia dizel dsg'yi, ben de önermem dedim. İnterneti araştırmasını da önerdim. Benim 2012 şanzımanım bana güven vermiyor ve eminim 10000-20000 km içinde kavraması bitecek ya da bir şeyler olacak. Çünkü şıkırtılar var, zaman zaman dişli sesi var. Keşke opelime binseydim ya da başka bir markaya yönelseymişim. Bu arada, sağlıklı çalışırken size en güzel şanzıman gibi gelebilir dsg, ama kesinlikle öyle değil.
Mantıklı geldi açıklamalarınız bana da.

Skoda superb harika arac bence...

Tapatalk 2 ile gonderildi.

Dsg dolayısıyla pek sıcak bakmıyorum her an arıza çıkaracakmış gibi kullanmak arabadan soğutuyor beni,bir de garip garip yay sesleri geliyor dsg'den,
ford mondeo 2.0 dizel otomatik ve latitude 2.0 dizel otomatikleri nasıl kullananlardan yorum bekliyorum,şanzuman ve motor uyumu ve arıza katsayısı?

Son düzenleme:

tyanali

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Forumlarda okuduğum kadarı ile rampalı , sık sık iniş-çıkışın olduğu yerlerde düşük hızlarda ısınma v.b. hatası verdiği olmuş, ona istinaden düşünmüştüm Antalya farkını.
Tabi kimi zaman belek tarafına sabah gidiş- akşam geliş işkence olabiliyor Antalya standartlarında. Lara tarafında isem akşam konyaaltı dönüşlerinde akla karayı seçiyorum, migros tarafında özellikle.
Kendi aracım iş için kullanıldığından otomatiğe dönüş için kararlıyım bu ara ama bakalım artık ne olur, nasıl olur :)
Povershift de sanırım dsg gibi çift kavrama ford ve volvo da kullanılıyor diye biliyorum bu konuda bilgisi olan var ise arıza durumu hakında bilgi alabilirsek mondeo ve s 60 yeni kasalar araştırılabilir
----------------------------------------------------------------------
Dsg dolayısıyla pek sıcak bakmıyorum her an arıza çıkaracakmış gibi kullanmak arabadan soğutuyor beni,bir de garip garip yay sesleri geliyor dsg'den,
ford mondeo 2.0 dizel otomatik ve latitude 2.0 dizel otomatikleri nasıl kullananlardan yorum bekliyorum,şanzuman ve motor uyumu ve arıza katsayısı?
Çift kavramalar şans işi bana göre, elde olacak 8 ileri zf alıp keyfini süreceksin :sulanma::sulanma:
Ford'da 2,0 tdci, manuel 140 hp, otomatik 130 hp olayı devam ediyorsa o otomatikden de şüphe etmeye devam ederim ben
Renoyu bilmiyorum, kullanan varsa benim için de referans olur.

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
valla benim bir abide 1.8 var. ona prins taktırmış. geçen yine kullandım. on numara uyumu vardı. sıkışık trafikte vs bastım sıkıştırdım falan iyiydi...