cyclone telefon rehperi

ümit21

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
s.a arkadaşlar çok yararlı bir forum yalnız ben hondacıyım diye dışlamazsanız sevinirim  :) :) sorum bluetooth dan bağlandığımda gelen aramalarda yada yapılan aramalarda ekranda isim çıkmıyor yardımcı olursanız sevinirim iyi çalışmalar

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: cyclone telefon rehperi

ümit link' Alıntı:
s.a arkadaşlar çok yararlı bir forum yalnız ben hondacıyım diye dışlamazsanız sevinirim  :) :) sorum bluetooth dan bağlandığımda gelen aramalarda yada yapılan aramalarda ekranda isim çıkmıyor yardımcı olursanız sevinirim iyi çalışmalar
Cyclone cihazlarda rehberde isim cikmiyor.

budoka

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ewet bende de arayanların isim bilgisi geliyor... bu durumun telefonla ilgili olduğunu düşünüyorum... telefon markanız nedir...

Selcuk17

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt:

Araciniz dahili bluetooth u varmı ? Varsa onu iptal edip Cylone üzerinden bağlantı kurmalı vede rehberi cylone ile sekronize etmelisiniz. O zaman rehberdeki isimleri görebilirsiniz.

ümit21

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ilk aldığım zaman rehber isimleri çıkıyordu ve sonra 2. bir telefon baplandı  muzik dinnlemek için ertesi gün ben samsung s4 ümü bağladığımda arayanlar navi de gözükmüyor sadece numara çıkıo isim yok

budoka

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ümit link' Alıntı:
ilk aldığım zaman rehber isimleri çıkıyordu ve sonra 2. bir telefon baplandı  muzik dinnlemek için ertesi gün ben samsung s4 ümü bağladığımda arayanlar navi de gözükmüyor sadece numara çıkıo isim yok

Once cyclone da kendi teliniz dahil tum cihazlari silin.. sonra s4 rehberdeki ayarlardan kisi paylasim ayarlarini kontrol edip tekrar cyclone la eslestirin... ve tabiki eslesirken otomatik baglanmaya izin verin...