Cyclone(RoadRover) MCU, GUI, OS Update Ana Konusu - Herhangi bir model

Expose

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Cyclone(RoadRover) MCU, GUI, OS Update Ana Konusu - Herhangi bir model

Üstad biliyorum çok oluyorum ama :) model no: I7010VM olan cihaz güncellemelerine bakabilirmisin varmı?

Jlozde

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Expose link' Alıntı:
Üstad biliyorum çok oluyorum ama :) model no: I7010VM olan cihaz güncellemelerine bakabilirmisin varmı?
I7010VM değil de C7010VM için birkaç dosya var hepsi ölü çinli üretiler baidu gibi sitelere yüklüyorlar sanki kendi server masraflarını karşılayamacakmış gibi onlarda bir süre sonra ölüyorlar.

Expose

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt:

Peki cihazın model nosunu kesin olarak nasıl öğrenebilirim

burkican

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bende konuyu farklı cihaz kullansam da takip ediyordum malum sitede yazdığınız yazıyı da gördüm bende yazmıştım ama 85 kişi bakmış tek bir cevap yok ingilizce konuşulan durumda benimde model bilgileri

Kia ceed için C6227KC.

MCU: 4.31KC-7H7H6TR

Gözünüze çarparsa bir yerde bilgiledirirseniz sevinirim.

Jlozde

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Expose link' Alıntı:
Peki cihazın model nosunu kesin olarak nasıl öğrenebilirim
En güveniliri cihazın üzerinde yazandır ama kutusunun veya fatura üzerinde yazan da çok büyük olasılıkla doğrudur.

burkican link' Alıntı:
Bende konuyu farklı cihaz kullansam da takip ediyordum malum sitede yazdığınız yazıyı da gördüm bende yazmıştım ama 85 kişi bakmış tek bir cevap yok ingilizce konuşulan durumda benimde model bilgileri

Kia ceed için C6227KC.

MCU: 4.31KC-7H7H6TR

Gözünüze çarparsa bir yerde bilgiledirirseniz sevinirim.

İşletim sistemi güncellemesi var yapmanızın bir anlamı yok. İşletim sistemi çinceye dönebilir Avrupa sitesinde paylaşılmamış. Mcu için çin sitesinde bile paylaşılmış bir içerik yok. Sadece radio tunnerın güncelleme için önemli olduğu yazılmış. Radio tunnerınızı Mcu update dosyasını çalıştırdığınızda çıkan loglardan görebilirsiniz. Ben çin sitesini biraz daha arıyorum ama çok ümitlenmeyin derim.

ademkurtan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

bende bu mcu ve gui güncellemelerini çok araştırdım. cihazındaki gui nin yedeğini alır yeni gui yi atarsanız hiç bi problem olmaz en çok araç arayüzündeki bazı bölümler veya tüm bölümler çalışmasya bilir. eski gui yi atarsanız eski haline döner. ben bu şekilde birçok gui denedim aracımda. bu arada aracım citroen c4 2013. yada gui içindeki bazı üniversel temaları veya farklı araç temalarını kendi araç guinize atar bunlarıda kullanırsınız. ben mesele audi ww nin temalarını attım kullandımda ancak ordada o araç için özel olan fonksiyonlar çalışmıyor. kısacası gui istediğiniz şekilde düzenleyin problem olmaz. ancak os ve mcu güncellemesi için aynı şeyi söyleyemem bende mcu güncellemesi buldum indirdim ama cesaret edip güncellemedim. zaten jlodze kardeşim mcu güncellemesi için bana cihazın sökülmesi gerektiğini sölemişti ama arştırmalarıma göre sökmek gerekmediği bir programcıkla bunun yapılabileceğini kendisine sölemiştim o programıda burda paylaşmış zaten. bence sizlerde mcu ve os güncellemesi için uğraşmayın şimdilik çünkü cihaz çökebilir. jlodze kardeşime de bu paylaşımı için çok teşekkür ediyorum.

Jlozde

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Aslında bizim Astra J'de D2280 kullanılıyor diye konuşmamıştık ama i9 kullanıyorsanız kendi temanızı yapma şansınız var. Veya var olan temadan istediğiniz özelliği çıkarıp ekleyebilirsiniz.

Expose

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Üstad bendeki cihazda (C7051A3 cihazı söktüm üzerindeki model bilgisi :) )

OS: EN-PRIMA-256-V1.59 yüklü, sizin verdiğiniz linkten indirdiğim OS sürümü ise EN-PRIMA-TMC-128-V1.68 bu farklılık normal mi?

birde üzerinde yüklü olan MCU: I37VTRI7NTH3R-V2.16. MCU' ya dokunmadan sadece OS güncellemesi yapsam sorun yaşarmıyım?

behcet

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Teşekkürler.
Güncellemeye başlamadan önce backup veya kısıtlı bir yedek almamız mümkünmü acaba ?

Jlozde

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

6225OA için Mcu, Gui, Os güncellemeleri eklenmiştir. i9 desteği bulunmaktadır.