Cyclone Opel Multimedia Sistemleri

uAltintas

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
merhaba arkadaşlar Torpidoda usb bellek girşi var diyorsunuz benim aracımda sadece ipod girişi var usb bulamıyorum ???

Cemil

Yönetici
Başkan
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
merhaba arkadaşlar Torpidoda usb bellek girşi var diyorsunuz benim aracımda sadece ipod girişi var usb bulamıyorum ???
Sizin vitesin ön tarafındaki konsol bölümünde olup olmadığı belli olur..Sanırım aracınızda sadece aux girişi var...

EnisC.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhabalar yaklaşık 1 haftalık 2011 astra j araç sahibiyim. Lakin hala yabancıyım araca. Sizlere sormak istediğim bir kaç husus var.
Aracın üzerin de cylone navi takılı
1. Aracın vitesin arkasında bir adet usb girişi ve torpido da 2 tane kablo ile çekilmiş usb girişi var. Lakin girişlerin hiç biri flas belleği görmüyor. Okuma sesi geliyor ama görmüyor.
2. Telefonla bluetooth uzerınden bağlantı sağlayabiliyorum. Araç için de telefonla konuşabiliyorum. Lakin bluettoth uzerınden müzik dinleyemiyorum.
3. Ekranın ara yüzünü nasıl değiştirebilirim.

Bu 3 husus hakkında yardımcı olursanız çok memnun olurum. Herkese iyi formlar. :)

Hasip

Yönetici
Genel Başkan
03-Afyonkarahisar
Siteyi ziyaret et
Merhabalar yaklaşık 1 haftalık 2011 astra j araç sahibiyim. Lakin hala yabancıyım araca. Sizlere sormak istediğim bir kaç husus var.
Aracın üzerin de cylone navi takılı
1. Aracın vitesin arkasında bir adet usb girişi ve torpido da 2 tane kablo ile çekilmiş usb girişi var. Lakin girişlerin hiç biri flas belleği görmüyor. Okuma sesi geliyor ama görmüyor.
2. Telefonla bluetooth uzerınden bağlantı sağlayabiliyorum. Araç için de telefonla konuşabiliyorum. Lakin bluettoth uzerınden müzik dinleyemiyorum.
3. Ekranın ara yüzünü nasıl değiştirebilirim.

Bu 3 husus hakkında yardımcı olursanız çok memnun olurum. Herkese iyi formlar. :)

@gyazitekin bu sizin uzmanlık alanınız hocam :)

G

gyazitekin

Bilgi Girilmemiş
@gyazitekin bu sizin uzmanlık alanınız hocam :)
Merhaba usb yi bilgisayarda fat 32 ile bicimlendir yani flaş bellekleri
Blutla müzik dinleniyor hemde mükemmel bir şekilde eşleşme yapıldıktan sonra sorun çözülür
Tema değişimi yok ancak program üzerinden arka plan ve menüleri değişiyor bunu bilgisayarda yaptım oldu.

EnisC.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Eşleşmeyi yapıyorum ama dinleyemiyorum işte sorun orda :(

EnisC.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
şifre soruyor normal diğer araçlar da nasıl bluetooth'a bağlanılıyorsa bende o şekilde bağlanıyorum. Lakin sonuç yok