Cyclone Opel Multimedia Sistemleri

Cemil

Yönetici
Başkan
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
İlk aklıma gelen akü..Sağlammı?Düşük akım gelince telefonlardada olur ekran bazen geç gelir bazen hiç gelmez..O tip bir sorunmuş gibi geldi bana..

Hasip

Yönetici
Genel Başkan
03-Afyonkarahisar
Siteyi ziyaret et
@Cemil abi benim aklımada wince geldi. Belkide işletim sistemi kilitlendi. Muhtemelen araç kapatılıp birkaç saat durduktan sonra normale dönmüştür diye düşünüyorum.

Cemil

Yönetici
Başkan
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
@Cemil abi benim aklımada wince geldi. Belkide işletim sistemi kilitlendi. Muhtemelen araç kapatılıp birkaç saat durduktan sonra normale dönmüştür diye düşünüyorum.
Olabilir tabi..Çok fazla konuya hakim değilim..Genelde elektrikle çalışan cihazlarda akım düşüklüğünde ekran açmama veya zayıf görüntü olur..Ben buna dayanarak söyledim . :)

engin86

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yok hocam bugün bindim şimdi, arıza devam ediyor halen. Geri viteste kamerayı açıyor ama sonra ekran renkleniyor kalıyor öyle. Kapatma gibi birşeyde yok ekranda.

20180404_124549.jpg20180404_124556.jpg

Hasip

Yönetici
Genel Başkan
03-Afyonkarahisar
Siteyi ziyaret et
Yok hocam bugün bindim şimdi, arıza devam ediyor halen. Geri viteste kamerayı açıyor ama sonra ekran renkleniyor kalıyor öyle. Kapatma gibi birşeyde yok ekranda.

Ekli dosyayı görüntüle 720Ekli dosyayı görüntüle 721

Hocam sizin sorunuzun yanıtını buldum. Daha önce @UrTR hocamın başına gelen olay sizinde başınıza gelmiş. Çözümü şu şekildeymiş bilginiz olsun.

https://www.opelforum.net/threads/cyclone-multimedya-ccd-modda-takili-kalma-sorunu.646/#post-4466

engin86

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Hasip

Yönetici
Genel Başkan
03-Afyonkarahisar
Siteyi ziyaret et
Hocam şundan dolayı yazdım sizede, belkide sizdede lambalardan birisi patladı veya kamerada sorun var. CCD arka kamerayla ilgili bir durum çünkü.

engin86

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar cyclone da mp3 cover yani albüm resmi gösterme olayı yok bildiğim kadarıyla. Uzun zamandır baya baya uğraştım ama yapamadım. Ama geçen internetten indirdiğim bir mp3'te böyle bir görüntü geldi. Fark ettiyseniz albüm kapağı kutucuğunu aşmış bu resim. İşin tuhaf tarafı PC de mp3 albüm resmi bu değil. Aranızda yapabilen varmı bu işi? 1.jpg

semih59

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar merhaba.
Benim de şöyle bir sorunum var;
Şehir dışına çıktığım bir gün kontağı çevirdiğimizde ekrana gelen opel işareti çıkmadı.
geri görüş kamerası ekrana gelmiyor.
sadece ses geliyor. arabanın sigortasını kontrol ettirdim o gün düzeldi.
fakat dün yine aynı şey oldu.yine kontrol ettirdim (başka bir ustaya) sigortada sorun olmadığını söyledi.?
sizce ne olabilir?
teşekkürler.