Cyclone Opel Multimedia Sistemleri

G

gyazitekin

Bilgi Girilmemiş
Merhaba cihazı başka telefonla deneyin telefon ayarları ile ilgilidir kesinlikle bulutla cihaz çok güzel mp3 çalıyor ben cihaz söktüm aracı sattığı için ama 6 yıl kullandım hiç bir sıkıntı yaşamadım

EnisC.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aynen hocam cihaz bu

sam42

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba ben de yeni katılıyorum. Tüm sayfaları okudum sorunuma çare bulamadım. Ben navigasyonu güncellemek istiyorum. Cyclone sitesinden güncelleme dosyalarını indirdim flash belleğe attım. Flashı görüyor içindeki video müzik navigasyon güncelleme klasörlerini gösteriyor ancak klasörlerin içindeki dosyaları görmüyor. IGO falan kurayım dedim bu sefer yine klasör içindeki dosyaların içindeki hiçbir şey görünmüyor. FAT32 yaptım flashı ama yine olmadı. Wince'ye geçeyim dedim. Güncelleye basıyorum uğraşıyorum ama winceye de geçmiyor. Problem nerede acaba bilen arkadaş var mı?

sam42

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bu arada müzik ve video izleyebiliyorum flashla. Sadece Klasör içindeki ne harita dosyalarını ne de exe dosyasını göremiyorum. Yani flashı görmeme değil flash içindeki mp3-mp4 harici dosyaları göremiyorum.

Hasip

Yönetici
Genel Başkan
03-Afyonkarahisar
Siteyi ziyaret et
Bu arada müzik ve video izleyebiliyorum flashla. Sadece Klasör içindeki ne harita dosyalarını ne de exe dosyasını göremiyorum. Yani flashı görmeme değil flash içindeki mp3-mp4 harici dosyaları göremiyorum.

Bu gayet normal bir durum. Navigasyon usb üzerinden çalışmaz. Cihazınızda 1 adet SD kart olması gerekiyor. Bazı ürünlerde sd kart cihazın arkasında oluyor hocam. Bilginiz olsun. SD kart içersinde dosyaları atıp navigasyon yolunu gösterirseniz sorun çözülecektir.

sam42

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Konsolu söküp sd kart çıkarmak çok mümkün görünmüyor. wince'ye girebilirsem sorun çözülecek ama onu da yapamadım. Yani cyclone çok kullanışsız bu haliyle. güncelleme işi zulüm.

G

gyazitekin

Bilgi Girilmemiş
Merhaba ben de yeni katılıyorum. Tüm sayfaları okudum sorunuma çare bulamadım. Ben navigasyonu güncellemek istiyorum. Cyclone sitesinden güncelleme dosyalarını indirdim flash belleğe attım. Flashı görüyor içindeki video müzik navigasyon güncelleme klasörlerini gösteriyor ancak klasörlerin içindeki dosyaları görmüyor. IGO falan kurayım dedim bu sefer yine klasör içindeki dosyaların içindeki hiçbir şey görünmüyor. FAT32 yaptım flashı ama yine olmadı. Wince'ye geçeyim dedim. Güncelleye basıyorum uğraşıyorum ama winceye de geçmiyor. Problem nerede acaba bilen arkadaş var mı?
MERHABA şimdi size yollayacağım dosyaları flas diske kopyala araca bağla sonra araç ekranında navigasyon tusuna bas göz at tıkla taktığın flaşın içindeki naviexe dosyasını tıkla navigasyon otomatik açılır. o flas diski hiç çıkarma devamlı takılı kalsın. böylece cihaza yüklemene de gerek yok igo kurulumu diye bir şey yok zaten hazır göndereceğim kurulu siz sadece flasta olan yolu göstereceksiniz olmazsa video çekip yollarım buradan takip edin gerekli bilgileri

G

gyazitekin

Bilgi Girilmemiş
Konsolu söküp sd kart çıkarmak çok mümkün görünmüyor. wince'ye girebilirsem sorun çözülecek ama onu da yapamadım. Yani cyclone çok kullanışsız bu haliyle. güncelleme işi zulüm.
MERHABA şimdi size yollayacağım dosyaları flas diske kopyala araca bağla sonra araç ekranında navigasyon tusuna bas göz at tıkla taktığın flaşın içindeki naviexe dosyasını tıkla navigasyon otomatik açılır. o flas diski hiç çıkarma devamlı takılı kalsın. böylece cihaza yüklemene de gerek yok igo kurulumu diye bir şey yok zaten hazır göndereceğim kurulu siz sadece flasta olan yolu göstereceksiniz olmazsa video çekip yollarım buradan takip edin gerekli bilgileri
BENDE güncel orjinal kendi navigsyon dontpanik 2018 güncel haritası kuruluda var ancak cihaz numarasına göre kurulum yapıyor.igo kullanmanız daha iyi sıfır hata ile hedefi buluyor ben ikisini aynı flasla kullandım
size yarın igo son sürün haritalı yollarım indirip sadece flas bellege yüklemeniz sonra menü- seçenekler-sistem- göz at deyip resimdeki gibi flaşın içineki dosyaların içinde NAVİONE.EXE SİMGESİNİ İKİ DEFA ÜSTÜSTE TIKLAMANIZ YETERLİ
navi.jpg

Moderatörün son düzenlenenleri:

sam42

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

İste bendeki sorun da bu hocam. Exe uzantisini ya da herhangi bir uzantiyi flashin icinde gormedigi icin yol veremiyorum. Ama siz gonderirseniz bir de sizin gonderdiginizi deneyeyim. Acaba wince de guvenlik amacli mp3 ve mp4 harici dosyalari gosterme diye bir ayar mi yapili. Flashi tanimiyo desem degil cunku sarki video calisiyor. Ama ne hikmetse harita dosyalarini ya da exe dosyasini flasha yol.verirken gostermiyor.

Hasip

Yönetici
Genel Başkan
03-Afyonkarahisar
Siteyi ziyaret et