Cut-Off Konusu Burada!

emp:)

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yeniceri yazmış tekrarlamaya gerek var mı?

Her söyleyene inanmamak lazım nerede çalıyor olursa olsun birkaç şey sorun servisdeki elemanlara %80'ni saçmalıcak görüceksiniz;)

Keepwalking

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
:good:en basitten anlatımı bu olsa gerek..devir olarak herhangi bir üst limiti yok red line a geçip gazdan çektiğiniz zaman da yakıtı keser ta ki motor devrinin düşüp rolanti ayarlayıcının devreye girip devri yükseltinceye kadar ..

ayrıca ard arda msj yollamak yerine yazdığınız msj ın sağ alt köşesindeki düzelt butonunu kullanınız LÜTFEN!!!!!.....

düzeltme yapmayı sevmem fazla.

s3f!k

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
düzeltme yapmayı sevmem fazla.
09- Tüm üyeler mesaj yazarken Türkçe' deki imla ve anlatım kurallarına gerekli hassasiyeti göstermelidir. Forumda yazılan mesajların, internet adabına ve dilbilgisi kurallarına uygun olarak küçük harflerle yazılması gerekir. İnternet adabında, sürekli büyük harflerle yazmanın hoş karşılanmadığı kabul edilmiştir. Ayrıca sohbetlere mimik katmak amacıyla kullanıma sunulan smiley simgelerinin gereksiz yere kullanılması ve gereksiz yere atılan mesajlarla mesaj kirliliği yaratılması durumunda kullanıcı uyarılacaktır.

11
- Forumda, kurallara aykırı olarak mesaj sayısını yükseltme amaçlı açılan, paylaşım içermeyen ve yorum gerektirmeyen, gereksiz mesaj ve konu kalabalığına sebebiyet veren tüm başlık ve mesajlar yönetim tarafından silinecektir. Israrla bu tip mesaj gönderen ve başlık açan üyeler uyarılacak; durumun devamında ise ihraç edilecektir.

20-
Forum kurallarina uymayan üyeler yöneticiler tarafından uyarılır, davranışın tekrarında üyelikleri silinir.

23-
Tüm üyeler, forum yöneticilerinin tarafsızlığını ve forum kurallarını kabul etmiş sayılır.

hatırlatmak istedim;)davranışınızın devamında gerekli yerlere bildireceğimide ekleyeyim....

S

selocan77

Bilgi Girilmemiş
Peki bu cut-off sistemi bizim araçlarda varmı.2004 astra g njoy.

yeniceri

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
09- Tüm üyeler mesaj yazarken Türkçe' deki imla ve anlatım kurallarına gerekli hassasiyeti göstermelidir. Forumda yazılan mesajların, internet adabına ve dilbilgisi kurallarına uygun olarak küçük harflerle yazılması gerekir. İnternet adabında, sürekli büyük harflerle yazmanın hoş karşılanmadığı kabul edilmiştir. Ayrıca sohbetlere mimik katmak amacıyla kullanıma sunulan smiley simgelerinin gereksiz yere kullanılması ve gereksiz yere atılan mesajlarla mesaj kirliliği yaratılması durumunda kullanıcı uyarılacaktır.

11- Forumda, kurallara aykırı olarak mesaj sayısını yükseltme amaçlı açılan, paylaşım içermeyen ve yorum gerektirmeyen, gereksiz mesaj ve konu kalabalığına sebebiyet veren tüm başlık ve mesajlar yönetim tarafından silinecektir. Israrla bu tip mesaj gönderen ve başlık açan üyeler uyarılacak; durumun devamında ise ihraç edilecektir.

20- Forum kurallarina uymayan üyeler yöneticiler tarafından uyarılır, davranışın tekrarında üyelikleri silinir.

23- Tüm üyeler, forum yöneticilerinin tarafsızlığını ve forum kurallarını kabul etmiş sayılır.

hatırlatmak istedim;)davranışınızın devamında gerekli yerlere bildireceğimide ekleyeyim....
aynen katılıyorum

yakuzz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
k0mpresöre bindirme dediğimiz olay bu cut-off mu???

yeniceri

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
cık. tam değil-kompresör, vites düşürüp arabayı frensiz kendi ataletiyle yavaşlatma diyebiliriz

webbee

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.harunonline.8m.net
cut off anladık yazdınız cızdınız sagolun varolun
ancak ben daha once 2 konu acmıstım gene cevabını alamadım
araba lpg sıstemındeyken cut-off olarak yakıtımı tercıh edıyor yoksa sadece benzınde mı??