Cruze testindeki adamın saçmalıkları

• Konuyu başlatan Avcı06
  • Başlangıç tarihi

astraowner

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Cruze testindeki adamın saçmalıkları

yahu bir anlayamadı arabının hangisi olduğunu adam biner binmez bu araç full dedi üstüne 5 kere daha sordu full u ne kadar diye birde sunroof lu ne kadar diyor hala bide klima kafasına göre takılıyor mu napıyor öyle yoksa biri sürekli klimayı mı kurcalıyor binip 40000 tl yi full de duyunca zaten mest oldu türk aklı işte malzemesine falan bakmayız biri ucuzsa atlarız üstüne ayrıca astra hb cruze sedan daha geniş değilse zaten yuh napıyım ben öyle sedan aracı

dionysoss1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

arkadaşlar o elamanın kullandığı aracın aynısı bende vardı 2011 ama 11 ay dayadabildim araca ve yeni astra aldım aslında bazı konularda haklı yol tutuşu mükemmeldi aracın ve yakıtı çok iyidi benim için ortalamada hiç 8 i görmedim yeni astra ile kıyaslarsak neredeyse 2 litre fark ediyor. ama onun haricinde araç hiçde binilecek bir araba değil motor sesi yol sesi amortisör sesi ne kadar ses varsa içeride motor çok yetersiz bizim evin önünde dik bir rampa var oradan ana yola bağlanıyorsunuz eğer orda durursanız kalkmak için balatanın yarısını bırakmak zorundasınız hoş bırakın yeni astrayı h kasa astra ile kıyaslamak bile yanlış olur (kalite ve motor) ama donanım olarak söyleyecek söz yok

esad J

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

sunrof 1350 TL

aynı firma bir markasına 1350tl diğerine 2000 tl ye aynı opsiyonu satıyor yazıklarolsun gm ye.

qwer001

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.battlefieldturk.com

Yav arkadaşlar cahilliğime verin ilk defa görme fırsatım oldu cruze'un içini o yüzden soruyorum.Bu arabanın direksiyon simidi,digital ekranı , sinyal kolları  ve far ayarlarının olduğu kısım astra j ile aynı mı yoksa bana mı ole geldi :)

Tamkan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Hanımın dayısı ile aynı zamanda almıştık arabalarımızı o tercihini cruze dan yana kullanmıştı, bir aile toplantısında denk düşünce karşılıklı inceleme fırsatımız oldu, benim müzik sisteminin sesini duyunca bayıldı seninkini de ayarlarız benimki de  aldığımda böyleydi dedim geçtik cruze a, aynı ayarları ona da yaptım benim mp3 çaları da bağladım aux tan açtım aynı parçayı ama sonuç hayal kırıklığı, yanına bile yaklaşamadı diyebilirim.

batu1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

dionysoss link' Alıntı:
arkadaşlar o elamanın kullandığı aracın aynısı bende vardı 2011 ama 11 ay dayadabildim araca ve yeni astra aldım aslında bazı konularda haklı yol tutuşu mükemmeldi aracın ve yakıtı çok iyidi benim için ortalamada hiç 8 i görmedim yeni astra ile kıyaslarsak neredeyse 2 litre fark ediyor. ama onun haricinde araç hiçde binilecek bir araba değil motor sesi yol sesi amortisör sesi ne kadar ses varsa içeride motor çok yetersiz bizim evin önünde dik bir rampa var oradan ana yola bağlanıyorsunuz eğer orda durursanız kalkmak için balatanın yarısını bırakmak zorundasınız hoş bırakın yeni astrayı h kasa astra ile kıyaslamak bile yanlış olur (kalite ve motor) ama donanım olarak söyleyecek söz yok

zaten ona görede fiyatı var !! gırtlayına kadar dolusu ,bütün opsiyonlar dahil vede otomatik 39000 tl !! daha ne olsun ...bu paraya o kadar kalite çok bile !!

vigilante8

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

qwer001 link' Alıntı:
Yav arkadaşlar cahilliğime verin ilk defa görme fırsatım oldu cruze'un içini o yüzden soruyorum.Bu arabanın direksiyon simidi,digital ekranı , sinyal kolları  ve far ayarlarının olduğu kısım astra j ile aynı mı yoksa bana mı ole geldi :)

Hemen hemen aynı sinyal kolları ve far ayarları olduğu kısım aynı Direksiyonda dış çevresi aynı içinde çok ufak tarzda değişiklik var

eketen

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

"Bende laguna var 1.6 yerinden kalkmıyor araç Bu gidiyor. Ağırdır o, o kasaya en az 2000 gerek tabi." Üç aşağı beş yukarı aynı kelimelerle konuştukları konuya bakın. Neymiş ağır kasaymış 2.0 litre lazımmış. Memleket manzarası resmen. Daha, motor gücü ve performansını silindir hacmiyle orantılı, sınırlı sanan insanlarımız iş ahkam kesmeye gelince mangalda kül bırakmıyor. Ne desek boş. Eğitim şart.

Sting

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

videoda anlatılanların hepsi boş ya güzel olan radyoda çalan şarkılar :D

astraowner

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

esad J link' Alıntı:
sunrof 1350 TL

aynı firma bir markasına 1350tl diğerine 2000 tl ye aynı opsiyonu satıyor yazıklarolsun gm ye.
aracın tabi olduğu ötv değiştikçe parça maliyetleri de değişiyor mesela vw sitesine bakarsanız net bir şekilde görebilirsiniz farkları 1.4 scirocco da 500 tl olan metalik boya 2.0 da 680 tl civarı bu normal ama aynı ötv değerinde aynı olması lazım ama sonuçta neredeyse aynı donanıma sahip astra ile cruze yeni enjoy plus yada sport astra ile full cruze arasında 10000 tl fark malzeme kalitesi ne kadar da farklı olsa bu farkın 10000 tl olmadığını hepimiz biliyoruz kendimizi kandırmaya gerek yok sonuçta hitap ettiği kitleler farklı bu nedenle uyguladıkları fiyat politikaları da farklı olmak zorunda