Cruze testindeki adamın saçmalıkları

• Konuyu başlatan Avcı06
  • Başlangıç tarihi

GNSpower

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Ynt: Cruze testindeki adamın saçmalıkları

Avcı06 link' Alıntı:
[quote author=GNSpower link=topic=3515.msg80366#msg80366 date=1325158638]
[quote author=bulent_tnt link=topic=3515.msg80363#msg80363 date=1325158151]
doğan sen buraları bılırsın senın mekan..adam cruza ıyı gıdıyo dıyo demekkı bızım turboları kullansa zevkten kudurucak

He, Karşıyaka Arkas burası. Gidip şu satıcı elemanı bulayımda bir tur atsın benimkiyle. Daha objektif olur belki ondan sonra. (:)

Avcı06 link' Alıntı:
Satıcı sonra bu araç sedan astra hb olduğu için cruze yüksek hızda daha stabil diyor :) Watss bağlantılı süspansiyonlarımla her viraja cruzedan 20 kmh fazla hızla girebileceğime bahse girerim o adamla :) Ayrıca astra j 4413 mm uzunluğunda yani nerdeyse sedan bir araç kadar :)

Aveo'yla falan karıştırdı herhalde arkadaş Astra'yı. (:)
[/quote]

Aveo 1.4 turbo AFL :)
[/quote]

Artık orası Cruze'cu elemanın hayalgücüne kalmış. (:)

ercub

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

radyoyu kapatsalarmış daha iyi olurmuş..

GNSpower

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et

ercub

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

adam kavşağa girerken bariyerlere giriyor sanki..

GNSpower

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et

ercub link' Alıntı:
adam kavşağa girerken bariyerlere giriyor sanki..

Çok usta şöför ya ondan.. Bizim evin arka tarafları ha buralar. Denk gelseydim ufak bir rolling yapar gösterirdim aradaki farkları. :)

U

ugurdogan__

Bilgi Girilmemiş

Ben bu arabaya 5 ay dayanabildim.Tasarımı ve donanımları hariç tam bir teneke kutusu.benzin ibrem hiçbir zaman 10 litreden aşağısını göstermedi.biraç km yapayım düşer dedim.10 bine geldi yine aynı.

Amartisörler berbat.Ciddiyim arkadaşın doğanına bindik cruzdan daha sessiz :D şişirme araç.Ama donanım olarak süper.Bizim sport modeliyle hemen hemen aynı özelliklere sahip.Ve fiyatıda çok iyiydi ben aldığımda.Ama bu cruzun teneke yığını olduğu gerçeği değiştirmez :D

Tolga KARACA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Aslında yol tutuşu ve çarpışma güvenliği ile sınıfında ciddi bir seviyede olan araçtır Cruze, Chevrolet Corvette şasesinden esinlenilerek geliştirilmiştir ancak üretim amacı ekonomik bir sedan olduğundan kalite, konfor ve donanım detayları bir Opel sedan seviyesinde olmaz.

Yerli karşılaştırmalarda Corolla, Civic, Cruze ve Focus arasında Focus tan az farkla geride kalarak en iyi yol tutuş kalitesini sergilemişti, benim kulladığım kadarıyla da fiyatına nazaran güzel bir araç ancak çekiş ve tüketim değerlerinin 1.4T Astra ile mukayese etmesi zor.

T

tolgahan06

Bilgi Girilmemiş

bu videoyu çok önceden izlemiştim arkadaş boş boş salakça beyanlarda bulunmuş malesef

T

tolgahan06

Bilgi Girilmemiş

Tolga KARACA link' Alıntı:
Aslında yol tutuşu ve çarpışma güvenliği ile sınıfında ciddi bir seviyede olan araçtır Cruze, Chevrolet Corvette şasesinden esinlenilerek geliştirilmiştir ancak üretim amacı ekonomik bir sedan olduğundan kalite, konfor ve donanım detayları bir Opel sedan seviyesinde olmaz.

Yerli karşılaştırmalarda Corolla, Civic, Cruze ve Focus arasında Focus tan az farkla geride kalarak en iyi yol tutuş kalitesini sergilemişti, benim kulladığım kadarıyla da fiyatına nazaran güzel bir araç ancak çekiş ve tüketim değerlerinin 1.4T Astra ile mukayese etmesi zor.

tolga abi arkadaşım aldı benzinde binemedi çok yakıyo lpg taktırdı klimayı da açtımı araba bayılıyo resmen böğürüyo araba :)