Cruise Control taktırmak istiyorum...

hyerol

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba, Aracım Corsa D 1.2 Essentia +Konfor Paketi + Park Plot + Gümüş Gri. Şimdi Cruise Control taktırmak istiyorum. İnternetten araştırdım, bazıları takılamayacağını, bazılarıda tesisatın kontrol edildikten sonra olup olmayacağının belli olacağını belirtiyorlar. Cruise Control nasıl taktırabilirim, hangi şartlarda, ya da takılması imkansızmıdır ? bana bu konularda yardımcı olursanız sevinirim.
şimdiden çok teşekkür ederim...

tolgahan66

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
merhaba arkadasım inan ki bu konu hakkın da en ufak bir fikrim yok umarım aradıgın cevabı bulabilirsin kolay gelsın

mayday

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşım aracını yetkili servise götür cruıse kontrol taktırmak istediğini söyle.Onlar arabanı incelerler.Eğer alt yapı varsa sinyal kolunu ve yazılımını değiştirerek kısa sürede teslim ederler.Eğer alt yapı yoksa yeni kablo çekerler ve sinyal kolunu takarlar ama bu işlem öbürüne nazaran biraz daha uzun sürer.

tolgahan66

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yaa bu yetkili servisler para tuzagı degil mi kardeşim bunu yani opelin ilmini bilen bildiginiz ustalar varmı en yakın ankara olursa sevinirim

tolgahan66

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
:D arkadaşlar çok özür dilerim ama bu cihazın tam olarak ne işe yaradıgını da söylerseniz belki bende düsnürüm

Vladimir

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
valla izmir opel opaz 130ytl+işçilik dedi işçilikte maximum 50ytl olsa 180ytl ye yaptırabilirsiniz tabii aracınız incelendikten sonra ben baktırdım sinyal kolu ve debriyaj sensörü gerekli başka bişi lazım değil dediler verdiğim fiyat sadece bunlara anlıcanız

gokalp

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
eğer hazırlığı warsa kol+ yazılım ile çok rahatlıkla takılır

LND

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yetkili servisten başka yerde taktırma!!!

cünkü dısarda yaptırsan kolu alıyorsun bi dükkan montaj yapıyor digeri kablo cekiyor digeri program yüklüyor eger bi olmazsa yandın...
git yetkili servise dısarıya göre 40-50 fazla olur ama temiz olur;)

C.C

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu o kadar da onemlı bır sıstem degıl kı kaldı kı o sıstemı kullanacak yol mu var Türkiyede şehirlerarası yolda yol bos olacak da sen de sabıt hızla gıdeceksın ölme eşeğim ölme bence 1 kuruş para harcama bızım c4 lerde var meraktan 1 kere kullandım sonra da dugmenın yerını unuttum gıttı