Corsacılar aracınız ne kadar yakıyor ???

• Konuyu başlatan ozzyouz
  • Başlangıç tarihi

tolga950

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
evet kardeşm bendim.sen yeni geldin sanırım denizliye ilk defa gördüm aracı? :)

BluuBZeR0

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yok abi ben değiştircem aracı ya.. çıldırmamak elde değil 20-23kuruş arası yakıyorum gider civic alırım babalar gibi binerim ya.olmadı lpg takarım.
50ytl ile geçen 15.75 litre mazot aldım 180km gittim şehir içi bu ne babam ya :S..

SERKAN_61

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
alper hakkatten fazla yaa biz mi süremiyoz bu corsaları yoksa anlamıyom yaa bende zamlar olmadan önce 2900 felanken sanrım 50 ytl 240km felan yapmışdım:D

O

ozzyouz

Bilgi Girilmemiş
işte serkan onu diyorum hala millet 17 ykr yaktım diyor hemde şehir içi dediğim gibi arkadaşlar gerigeri ya da boşa takıyorlar aracı ... hadi şehir dışı olsa yine neysse dicem..

tolga 950 memnun oldum kardeşim evet yeni geldim denizliye ist.deydim denizlide oturuyorum

yakuzz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ilk aldığımda uzun yolda 0,15 ykr yakıyordu.. aradan bir buçuk sene bile geçmedi şimdi aynı yolda 0,210 ykr yakıyor.. tüketim artmadı, litre bazında değişen birşey yok.. ama benzin berbat pahalandı.....

burakank

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
1.3cdti corsa bir depo ile 800 km şehir içi,950 civarı şehir dışı.1.9cdti vivaro bir depo ile 1400 şehir dışı,1000 şehir içi gidiorm.corsanın deposu eskiden 100ytl'ye dolardı,şimdi 150ytl!ona göre hesaplayın işte.

tolga950

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar bugün 40 ylt lik mazotla 170 km yaptım.hayallerde kaldı artık o güzel rakamlar.dizellerede lpg gibi bişey düşünüyorlarmış die duydum izi bu hallere düşürenler utansın.kardeşm bende çok memnun oldum denizlide olduğun bigün görüşelim tanışmış oluruz hem.;)

O

ozzyouz

Bilgi Girilmemiş
tolga dostum ben denizlideyim müsait bir zmanda görüşelim ;) mailimi msj olarak attım :)

ELR

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
son yaktığım şehir içi ağırlıklı ve şehir dışı karışık 190ykr ve acayip kastım yani bakalım kasınca ne yakacak diye. Şehir dışında 180ykr ye düşüyor tabi ama normal kullandığım zaman şehir içi 250ykr yakıyor. 1.3 90hp diesel corsa d.

coheper

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.coheper.com
son yaktığım şehir içi ağırlıklı ve şehir dışı karışık 190ykr ve acayip kastım yani bakalım kasınca ne yakacak diye. Şehir dışında 180ykr ye düşüyor tabi ama normal kullandığım zaman şehir içi 250ykr yakıyor. 1.3 90hp diesel corsa d.

Bende de corsa d sport 90hp diesel var. Hemen hemen ayni yakiyormus seninle.(hatta biraz daha fazla) Valla ben bundan once citroen c3 90hp diesel kullaniyordum. Coook daha az yakiyordu. Ben hala neden bu kadar yaktigini anlamadim. Servis ile gorustun mu hic? Bana cozum bulamadilar.