Corsacılar aracınız ne kadar yakıyor ???

• Konuyu başlatan ozzyouz
  • Başlangıç tarihi

BY_Corsa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ooo avatarda değişmiş usta:)
senin eski avatarda arabanı gri sanıyodum meğer griymiş..
konuna mesaj yazmışmıydım hatırlamıyorum ama hayırlı olsun jantlar.. bazukanın enkei lerine benzio..
bu arada neden 195 aldın? 195 takıp çok yakıyo diyen vardı forumda:(
neyse bidene abi bakalım..

Araba beyaz renk bu arada :) resimleri çektiğim gün hava kapalı idi, gri gibi görünmüş olabilir

teşekkür ederim, toyo proxes 4 lastik aldım ,o anda 185/55 ölçüsü lastikçinin elinde yoktu 195 le denedik, görüntü mükemmel oldu bende kalsın dedim.Bazı arkadaşlar son hızı etkiliyor demişler.Tahmin ediyorum, yakıtta bir miktar artış ve son hızda düşme bekliyorum.Zaten limitleri bu kadar zorlayan biri olmadıgımdan son hız önemli değil ama tüketim değerindeki sapmayı bende merak ediyorum.İlk depo bitsin, durumu paylaşacagım sizlerle

SERKAN_61

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Araba beyaz renk bu arada :) resimleri çektiğim gün hava kapalı idi, gri gibi görünmüş olabilir

teşekkür ederim, toyo proxes 4 lastik aldım ,o anda 185/55 ölçüsü lastikçinin elinde yoktu 195 le denedik, görüntü mükemmel oldu bende kalsın dedim.Bazı arkadaşlar son hızı etkiliyor demişler.Tahmin ediyorum, yakıtta bir miktar artış ve son hızda düşme bekliyorum.Zaten limitleri bu kadar zorlayan biri olmadıgımdan son hız önemli değil ama tüketim değerindeki sapmayı bende merak ediyorum.İlk depo bitsin, durumu paylaşacagım sizlerle
berker abi bir iki kruş artacağını tahmin ediyorum son hızda da birazcık farkedecek:D

meftunn

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

gri sanıyodum BEYAZmış meğer yazcaktım :D iki kere gri yazmışım abi..
dediğin gibi kullandıktan sonra tecrübelerini paylaşırsın.. çok iyi olur..

brqcorsa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
valla diger araclara baktıgımda corsanın yakıt tüketim degerleri bence gayet güzel

O

ozzyouz

Bilgi Girilmemiş
valla siizn yakıtlar muhtesem dizel olmasına ragmen 220 ykr yakıyor ne biçm olay bu anlamadım

karakas44

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben geçen ay 150 YTL ile 1050 km yaptım arkadaşlar.Araç 1.7 DTI Corsa

Depoyu 130 YTL fulledim,İstanbulda 80-90 Km falan yaptım sonra İst-Ank yaptım,Ankara'da şehir içi dolaştım en son Ank-İst yaptım.Bolu'yu geçince bi 20 YTL'lik aldım,Eve gelince baktım ışık yanıyo ve göstergede 1050 KM gösteriyodu.Bana iyi gibi geldi.Sizce nasıl ???(Yakıt Euro Dizel)

BLU

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benim ufaklık cdti..600-650 km gibi yol gidiyor depoyla 130 a doluyo..

agresif+agresif kullanıyorum..km şaşmıyo ama v-pover pahalanıyo her gün..

O

ozzyouz

Bilgi Girilmemiş
Ben geçen ay 150 YTL ile 1050 km yaptım arkadaşlar.Araç 1.7 DTI Corsa

Depoyu 130 YTL fulledim,İstanbulda 80-90 Km falan yaptım sonra İst-Ank yaptım,Ankara'da şehir içi dolaştım en son Ank-İst yaptım.Bolu'yu geçince bi 20 YTL'lik aldım,Eve gelince baktım ışık yanıyo ve göstergede 1050 KM gösteriyodu.Bana iyi gibi geldi.Sizce nasıl ???(Yakıt Euro Dizel)
yok srtık muhtesem bir şey bu

binbirtanem

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar halinize şükredin diyorum başka bişey demiyorum ! 1.2 aracım yeni ilk depoyla biraz agresif kullanımda 135 e doldurduğum depoyla 470 km yaptım, yani km de 0.287 ykr. Şu an ikinci depo bitmek üzere biraz daha sakin kullanmaya çalışsamda olmuyor. Ama sanırım bu seferde 495-510 arası yapıcam gibi geliyor. Bu böyle gitme umarım.:(

efeeryurt

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
130ytl'ye doldurduğum depoyu, agresif kullarak şuan 460km. oldu.. çeyreğin biraz altında ibre.. bakıcaz artık, nekdr daha gitcek...