CoRsA TEAM

bymerthan

Kayıtlı Kullanıcı
Yurtdışı
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar size birşey sormak istiyorum. arabamın ön koltuk süngerleri iyice ezildi. kumaşıda eskidi. döşemeciye vericem ama güvenemiyorum. 2 gün sonra süngerleri tekrar aynı hale gelirmi diye. bizim bu koltukların sıfırı kaç paradır bilen varmı? birde corsa d lerin koltukları bizim araçlara uyuyormu? bilgisi olan varsa benimle paylaşsın lütfen. teşekkürler şimdiden..

35cemy

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
geldim abiler arabam 1 km de :D 13.11.2013 de alıyorum kısmetse galeriden aynı akşam koyarım resimlerini :D

gkylmzZz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Birinizz bana yardım etsin abi yeni konu nasıl açıoduk yaa anaa kaç aydır girmiyorum unutmuşum formu 2 saattir arıyorum konu açmak istiyorumm yadım edinn

teoman2580

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
:D :D

Faceden sipariş iyiymiş, Sait almış, kullansın deneyimlerini bi paylaşsın hele. :D
way köfteci waaay!!! bende istedim almancılar anca yaza gelecek diyodu banada. demekki Almancılar bu yıl erken dönüş yapmış. neyse herşeyde bir hayır vardır.sait denk gelsede ilk sürüş izlenimlerini alsak. hayırlı uğurlu olsun sait, hayırlı işler :) ...

arkadaşlar size birşey sormak istiyorum. arabamın ön koltuk süngerleri iyice ezildi. kumaşıda eskidi. döşemeciye vericem ama güvenemiyorum. 2 gün sonra süngerleri tekrar aynı hale gelirmi diye. bizim bu koltukların sıfırı kaç paradır bilen varmı? birde corsa d lerin koltukları bizim araçlara uyuyormu? bilgisi olan varsa benimle paylaşsın lütfen. teşekkürler şimdiden..
ortak sert süngerden yaptır yumuşak koltuk yaptırma. birde ön koltuğu aracın tabanına basabildiğin kadar bas derim :good:

bende ön koltukları tabana basmak istiyorum ama nasıl yapabiliriz bilgisi olan varmı?

bymerthan

Kayıtlı Kullanıcı
Yurtdışı
Siteyi ziyaret et
Ben herzaman varim

GT-I9500 S4 Cihazımdan Tapatalk ile gönderildi