CoRsA TEAM

toGah

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.togah.com
çirkin bea panjur emanet duruyor :)
tamponları poianoblack mi kaplamış napmış
lip için diyorsan güzel

Mst

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ortak eklemeden kastım yağ değişimini kastetmiştim.yanlış ifade etmişim, verdiğin ekstradan bilgi için teşekkürler:).

beyaz corcinin fotosu çok beğenilmiş, yoğun istek üzerine sahibi devamı olan ikinci fotoyu çekmiş:).
Aslında o fotolar çok eski, eleman askere gitmeden önce çekmişti o fotoları, 2 senelik var, yeni gün yüzüne çıkıyor ortak. :D

geçmiş olsun ortak.
Teşekkürler.

Sabah istanbula gitmek için depo yu dolduracaklar benzin koydular.... E iyi uyandılar marş basmadık..araba servise gitti tank sökülüp temizlendi.....

Çıktık Merthan abim önde ben arkasında ç.yolunda ışıkta bekliyom..bammmm arkadan bi ford giydiriverdi...abi bide asabi neymiş işe geç kalmış sidik zoruyla rapor tuttuk...

Sağlık olsun dedik kimseye birşey olmadı adamın da arabada 2 aylık bebesi var iyi birşey olmadı ona dedik,

Tekrar dönüş yolunda pezevenkin teki sıkıştırdı karşıdan gelirken kırdı aynamı....

Tek parça girdim eve çok şükür...sabah hayırlısıyla gidicem inşallah...

Caner'im büyük geçmiş olsun, Allah beterinden esirgesin, nazara inanmak doğrumudur değilmidir bilmem ama, kırmızıya çok nazar değer felan derler eskiler.

bymerthan

Kayıtlı Kullanıcı
Yurtdışı
Siteyi ziyaret et
Sabah istanbula gitmek için depo yu dolduracaklar benzin koydular.... E iyi uyandılar marş basmadık..araba servise gitti tank sökülüp temizlendi.....

Çıktık Merthan abim önde ben arkasında ç.yolunda ışıkta bekliyom..bammmm arkadan bi ford giydiriverdi...abi bide asabi neymiş işe geç kalmış sidik zoruyla rapor tuttuk...

Sağlık olsun dedik kimseye birşey olmadı adamın da arabada 2 aylık bebesi var iyi birşey olmadı ona dedik,

Tekrar dönüş yolunda pezevenkin teki sıkıştırdı karşıdan gelirken kırdı aynamı....

Tek parça girdim eve çok şükür...sabah hayırlısıyla gidicem inşallah...
ogün ilk defa caneri benim sürekli kullandığım yoldan eve götürmek istedim. 2 husumet üstüste geldi. kendimi suçlu hissettim. ama tesellim cana bişey gelmedi.
nazar var kesin nazar nazar :D

kırmızının nazarına bende çok inanıyorum. eski corsam kırmızıydı. olur olmadık zamanlarda bişey gelirdi başına. allah korusun.

Mst

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Makyajsız kasaya panjur gereksiz yav, facelift olsa takılır hani, Steinmetz yada Irmsher. :D

KuDu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
buna bayılıom ben ama rengi güzel değil sanırım mustafanın tarif ettiği :D

946400_10151595560904573_428453057_n_zps8291fd49.jpg

toGah

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.togah.com
bu plastik tamponlarda pianoblack yapıştırma neyse belirli bir süre sonra sıcaktan kabarma ve dökülme yapar gibime geliyor.

brl

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
eyvallah abiler,sağolun hepiniz...
arabada çok birşey yok sadece vuran arabanın tamponunda çekme demiri takılı olduğu için deldi tamponu,bagajda vs.birşey yok...ama can sıkıntısı,,,ve o gün olanların hiçbiri kaza değil hepsi ihmalkarlık göz göre göre yapılan şeyler olduğu için canım çok sıkıldı,neyse;can sağlığı olsun,sağolun iyi dilekleriniz için

Geçmiş olsun Caner.

dark_crow

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et