CoRsA TEAM

batum

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu tek kapıya takmış benim verdiğim link 4 kapı yeni bir ürün zannedersem. acaba tek kapımı daha güzel olur ?

BY_Corsa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ne zamandır aklımdaydı, bugun yazlık lastiklere döndüm tekrardan;

attachment.php

attachment.php

attachment.php

durulakar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aracım ıkı gundur sanayıde opel cıft kurtlarda servıste annem kendı aracıyla benım aracımın sol camurlugunu hafıften bı ezdı stop kırıldı tamırını yapıyorlar stop degısecek artık :(

meftunn

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
@durulakar , hocam geçmiş olsun.. valide hanımın sigortası öder artık sizin hasarı :)

@berker abi, abi senin beyaz güvercinin de duruşuda bi başka maşallah :)

@ben , aracım 5 yaşında, ilk defa motor suyunun eksildiğini farkettim, normalde kapalı devre neden eksiltir anlamadım.. dün tamamladım, yaklaşık yarım litre.. bugün baktım eksilmemiş, yani bi yerden de kaçak yok gibi ama , kaçak yoksa niye eksiltsin ?

bu arada aracı çok az kullanıyorum uzun zamandır, mart başında muayne ettirmiştim, sol uzun far ampülü yanmıyomuş değiştirdik , aradan 2 ay geçti, su muhabbetine kaputu açtığımda sol far kapağının yerinde değil de sigorta kutusunun oralarda falan durduğunu gördüm.. 2 aydır ordaymış :)

falcon_78

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
buraları da hiç boş bırakmaya gelmiyor hemen boşluyorsunuzz :(

bir ka. gündr şehir dışındaydım bolu istanbul gelibolu tekrar istanbul ve az önce eve girdim 407 ile yolculuk yaptım 1400 km kadar yol yaptım 2 - 2.5 saat kadar istanbul trafiğinde dur kalk şeklinde geri kalan şehirler arası hız sabitleyici ile 140 km ile 2.0 dizel araç ile toplamda 85 lt mazot yaktım ortalam 6 lt re civarı mazot yakmışş

durulakar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ya varya corsa team olarak harbıden uyuyoruz ya yazık ya ayıp bıze ya bugun sahılde bogazda wolksvagen gurubunun toplantısına sahıt oldum yenı kasa pololar passatlar scirocco larsubaru ve leonlarda vardı aralarında ımrendım valla bızde hıc hareket yok be ya ıkı hafta once gene cumartesı aksamıbı gurup toplantısı vardı araclar yapılı canavar gıbı tertemız parol parıl parlıyordu gene bızım ordalardı bızım gurup valla tık yok yanı

erkankara

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Dostum ben şimdilik izlemedeyim. Temmuz-Ağustos döneminde makyajlanmış dizel corsamı alınca aranıza tam anlamıyla katılmış olacağım. O dönemde Eskişehir'de bir buluşma isterim. Hatta şehir dışından gelenler olursa çiğbörekçiye götürmek isterim.

Saygılar...

ya varya corsa team olarak harbıden uyuyoruz ya yazık ya ayıp bıze ya bugun sahılde bogazda wolksvagen gurubunun toplantısına sahıt oldum yenı kasa pololar passatlar scirocco larsubaru ve leonlarda vardı aralarında ımrendım valla bızde hıc hareket yok be ya ıkı hafta once gene cumartesı aksamıbı gurup toplantısı vardı araclar yapılı canavar gıbı tertemız parol parıl parlıyordu gene bızım ordalardı bızım gurup valla tık yok yanı

ramo35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
durul abi buluşma ayarla valla özledim haa:D