CoRsA TEAM

durulakar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aynen ya ıbre sondayken 40 tl ye kadar eger alınmassa mazot ıbre gostermıyor hıc 40 tl ve ustunu hareket ettırıyor

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Öyle abi aldığın anda direk konum değiştirmiyor. Azcık sürüyosun sonra kendine geliyor :) Yokuş çıkma inme meselesi doğru bende dikkat ettim buna :)
bizim astra lpg'li kışın benzin sarfiyatı had safada tabi doğal olarak arabanın benzin lambası yanmıştı babamda bugün yarın diye benzin almamış annemde sen arabayı yokuş yukarı bırak bende marşa basıyorum araba çalışıyor titreyerek hemen istop ediyo :D arabayı düze çektikten sonra çalıştı :D o günden sonra arabada benzin mazot azsa ya düze yada rampa aşağı çekerim :)

Masmiseim

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben ilk corsamı aldığımda ışık yanıyordu galeriden çıktığımda. 2005 senesiydi 30 tl lik benzin aldım. Arka sokaktan döndüm tekrar benzinciye gittim. Havamı bastınız diye kafa tuttum. Sonra aracıma bindim çalıştırdım ibre bir anda yükseldi utanarak uzaklaştım...

aKSeL

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben ilk corsamı aldığımda ışık yanıyordu galeriden çıktığımda. 2005 senesiydi 30 tl lik benzin aldım. Arka sokaktan döndüm tekrar benzinciye gittim. Havamı bastınız diye kafa tuttum. Sonra aracıma bindim çalıştırdım ibre bir anda yükseldi utanarak uzaklaştım...

Lpg de hava basılması gibi bir durum olur da, benzin için ilginç :)

günaydın hayırlı cumalar arkadaşlar

Hayırlı Cumalar..

GTi.OnuR

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et