CoRsA TEAM

aKSeL

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aslında bugün niyetim vardı aksesuarcıya gidip bi tutturuyum dedim dışından beğenirsem taktırıyım ama kaliper kampana sevdasına gitti bugün :) inş. gündüz bi zaman bulursak artık çekeceğim bugün üşendim çok uğraştım arabayla :) Dün içini temizledim güzelce bugün bunlar sıktı biraz fazla uğraşınca :D

Son düzenleme:

senturk35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben hemen söyliyeyim Bixenon mercek sığar ama alacağın merceğin boyu ve genişliği önemli tabi bu arada cosmo farı mı seninki yoksa stok halojen mi aldın? Eğer halojen aldı isen işin epey bir zor zira mercek yuvaları önceden belirli olmadığı için oturtturmak ve ayarlamak adamı çileden çıkarır..2. el 100 liraya bile sonar görmüştüm onlardan alsaydın işin daha basit olacaktı...Mesela bende sonar angel var 2. el aldım megan mercekleri var üzerinde.6000k monza xenon var şimdi ışık yeterli mi diye soracak olursan kesinikle yetersiz diyebilirim.Ama sonarın orjinal merceklerinin verdiği ışığıda gördüm rezalet ötesi. Bu işte aslında 2 altın kural var malzemede ucuza kaçmıyacan ve kullandınmı 4300k orjinal xenon kullanacan :)
Benimde angellarım söndü aslında zamanım olsa camları açıcam angelları filan değiştirecem,bununla birlikte bixenonada geçmeyi düşünüyorum fakat hela blastlar filan pahalı baya o yüzden yeltenmiyorum önce parçaları alıp sonra girişmek lazım :)

sonarın orjinal merceklerini gelip benim aracımda görmeni isterdim aydınlatması muazzam derecede iyi. Fakat ayarı adamı çileden çıkarır.

Mel-a-ku

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
evet araç biraz hava da kaldı ama yan marşbiyelle desteklicem arabayı. indirmek istemiyorum zaten indirmeye yer kalmadı davlumbazda. ve konforu da çok ıyı lastıklerı değiştirip yanak kucultmeye hııııc nıyetım yok valla :)

falcon_78

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
lastikler biraz etlii

bu arada cosmonun orjinal merceklerinde iş yokkk sakın cosmo mercek takmayınnn

senturk35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Melih bence iyi olmuş 55 yanak ideal. dediğin gibi marşbiyel takarsan daha iyi olur.

aKSeL

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Araçla otoparka girince soğuktan daha sıcak ortama girdiğimiz için dış yüzeyi komple buğulanıyor camlara birşey olmuyor fakat kaporta buğulanıyor ve yan dikizler buğudan göstermiyor...Buna çözüm olarak ne yapmalıyım acaba? Aracı dışarda kullanırken kaloriferi açtığımda ısıtmayı da açsam aynalar da ısınır sıcak olur mu? Deneyeceğim bunu aynası ısıtmalıdır heralde bi çizgi var ama bilemedim :)

falcon_78

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
resiztansı açtığımda arka camlarla beraber dikiz aynalarında bulunan buğu çözücüde çalışıyor ve yanda ki buhu çözülüyor dediğin gibi yan dikiz aynaları çizik şeklinde beliriyorr

tabii ki de soğuk bir havadan sıcak bir ortama girdiğiniz zaman cam buhar olacaktır bunu gözlük kullanan kişiler daha iyi bilirr