CoRsA TEAM

bymerthan

Kayıtlı Kullanıcı
Yurtdışı
Siteyi ziyaret et
50tl ile şehir içi normal kullanımda 170_180km yapıyorum. Biraz gazlarsam 150km, abartılı 120km oluyor. Bu arada arabada yazılım ve ufak birkaç degisiklik var.

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

karamurat1735

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Öncelikle herkese merhabalar;
10 ocak ta 1.7DTI Corsa alarak aranıza katıldım..
şehir içinde ortalama kaç litre yakıyorsunuz merak ettim, övüldüğü kadar az yakmıyor gibi geldi bana..
İyi akşamlar..

Hayırlı olsun kazasız belasız sürüşler. Bende benzin+lpg var 1.7 li arkadaşlar bilgi vereceklerdir. Benim genelde duyduğum bymerthanın değerlerine yakın rakamlar. Yüklenmeyince 25 kuruş civarı yüklenince 30-35 diye olmuştu.

bymerthan

Kayıtlı Kullanıcı
Yurtdışı
Siteyi ziyaret et
Şehirler arası 90km hızla ortalama 20krs. Antalya istanbul arasını bu veri ile gittim.

954fireblade

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bir depo 45 litre 900 km diyelim ...herzaman tutmuyor bazen 1000 küsür oluyor bazen 800 oluyor trafiğe göre

ilbey666

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Herkese selam arkadaşlar,yeni üyelikle konu kirliliği yapmamak için ufaktan konulara yazayım dedim :)

1.7 dti kovalıyorum kendi bütçeme göre, çevreme ve ustalara soruyorum cevaplar ya sev ya terket gibi oluyor.. Kimi sorunlarından bahsediyor bulaşma diyor kimi sağlamlığından söz ediyor..

Kronik sorunları hakkında forumdan baya bilgi sahibi oldum. Onlar dışında sizler ne dersiniz?

bymerthan

Kayıtlı Kullanıcı
Yurtdışı
Siteyi ziyaret et
uzak dur :D
çok ciddiyim

Caner yine kopardı beni sabah sabah. :)))))) sen caner'e bakma kardeşim. En sıkı 1.7 kullanıcısıdır kendisi. Türkiyenin belki en temiz 1.7 si de onda. Ama hala düşman 1.7lere :))) fiyatına göre alınabilecek ender arabalar dan 1.7ler. Ama herzaman bir risk vardır. Ekmeği yemiş bir tanesine denk gelirsen ömrünü yer. Ne cebinde para bırakır. Nede zevk verir. :)

ilbey666

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Caner yine kopardı beni sabah sabah. :)))))) sen caner'e bakma kardeşim. En sıkı 1.7 kullanıcısıdır kendisi. Türkiyenin belki en temiz 1.7 si de onda. Ama hala düşman 1.7lere :))) fiyatına göre alınabilecek ender arabalar dan 1.7ler. Ama herzaman bir risk vardır. Ekmeği yemiş bir tanesine denk gelirsen ömrünü yer. Ne cebinde para bırakır. Nede zevk verir. :)

Abi valla galerilerden uzak duruyorum, mümkün olduğunca sahibi olup satan insanlarla görüşüyorum. Cevabın için de ayrıca teşekkür ederim abi :)

Sanırım şikayetler sarsıntılı çalışmasından biraz.. Ben bunu sorun etmem ailede bildim bileli 13 senedir dizel araçlar var tdi'den crdi'ye kadar.

Tek korktuğum nokta beyne mazot yürümesi ve pompa ayarı. Bir de turbo ömrü tabii.. Şu ilanı aradım abi, 12.500'e indi. Ön takım yeni değişmiş bakımı yapılmış trigeri önceki sahibi değiştirdiğini söylemiş adam değiştirmemiş. Klimalı.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-opel-sahibinde-opel-corsa-2003-150069008/detay/

bymerthan

Kayıtlı Kullanıcı
Yurtdışı
Siteyi ziyaret et
Güzele benziyor. Ama dediğin gibi dikkat etmek gerekiyor. Birazda şans aslında.