CoRsA TEAM

teoman2580

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
silver line iyi gider gibime geliyor orjinal jant her zaman makul olanıdır. hiç bir sorun çıkartmaz vede herzaman değerlidir modasıda geçmez.fakat biraz çamurluk içlerinde kalır.+ yönleride araca coil de takmayı planlıyosan sorunsuz sürtünmesiz dip basık gidebilirsin;).
ama gel görki König RB05 inde hastası oldum geniş tabanı sayesinde vede 32lik et değeri ile aracı baya bi kaslı gösterecektir.araca ya milimi milimine olur yada sürtme ihtimalide olabilir gibi arkalara takıp denemek lazım önler büyük ihtimal az bucuk dısarıda kalacaktır tahminim ama önler fazla esnemeyeceginden çok sorun yapmaz diye düşünüyorum yada öne az bi kamber atarsın.

beyazlarıda var bro gördünmü? jantlar araç gövde rengi olur :)

1289093534rw.jpg

51.jpg

bymerthan

Kayıtlı Kullanıcı
Yurtdışı
Siteyi ziyaret et
Hmm 4 kapiliydi demi? Ozaman orjinal bakicaksin.

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk 4 ile gönderildi

teoman2580

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
merthan; merak ettim senin ön farların ikinci el fiyatları nedir onların kaç gibi gider? birde aydınlatmaları nasıl?içeriden yükseklik ayarları falan var mı?

bymerthan

Kayıtlı Kullanıcı
Yurtdışı
Siteyi ziyaret et
Isin gercigi hic merak edipte arastirmadim 2.ci el olarak fiyatlari nedir hic bilemiyorum. Benim farlarim orjinal gm. Yukseklik ayari zaten orjinalinde var. Ama şu siyah seminli olan mercek farlarda yukseklik ayari varmi yokmu bilemicem. Bu arada depo markadada mercek var sanirim. Sıfıri 600tl civarindaydi. Yanlis hatırlamıyorsam.

bymerthan

Kayıtlı Kullanıcı
Yurtdışı
Siteyi ziyaret et
Ama yinede tam fiyati ogrenmek lazim.

A.Murat Sunar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bugün Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi ' nde ; 19 plaka , beyaz renk Corsa C gördüm . Body - kit ve Schmidt jant ' lardan vardı üzerinde . Acaba tanıdık mı ?

Son düzenleme:

teoman2580

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
geldiğim yeni ilçenin yolları kaldırım parke taşlarından yapılmış, aşırı derecede titreşim vede sarsıntıyı biraz azaltmak için lastik hava basınçlarını 2 bar kadar düşürmek fikri herhangi bir probleme yol açarmı? gerçi ben 2 kademe düşürdüm baya bi etkiledi araç daha konforlu vede yumuşak oldu, fakat haliyle direksiyonda sertleşme oldu. direksiyon kutusu veya hidrolik sisteme zararı olurmu?