CoRsA TEAM

meftunn

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bi yanlışlık olması lazım, d kasalar tam olarak 2006 ın yazında ağustos eylül gibi çıktı, ve 2007 olarak... ilk gelen parti içinde 2006 olarak geçen var mıdır bilmem ama varsa da ilk defa duydum diyebilirim.. bugüne kadar hiç bi yerde 2006 corsa d diye bişey duymadım...

ayrıca çoğu ilanda essentia olan araca enjoy spor paket yazanlar bile oluyo, araca bişeyler yaptı da ondan öle dio desem o da değil, açıosun fotoları bildiğin boş essentia

BlueLive

Kayıtlı Kullanıcı
14-Bolu
Siteyi ziyaret et
bugün adamla konuştm 2007 olduğunu söyledi(Corsa 1.2enjoy). yıl ve kasa olayını geçelimde bu araç nasıldır ya ? değermi? ön çamurluk ve kaput değişmiş... düşünüyorum karar veremiyorum...

Mel-a-ku

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
guzel arac tek eksigi rampalarda cekmiyor. ben daha once 1.6 alti hic araba kullanmamistim. ilk defa istanbul bodrum yaptim 1.2 enjoy corsa d easytronic ile.. aracta 4 kisi ve bagaj vardik. inan rampada hic cekmiyor. yani cekmiyor cekmiyor diyorlar ya ne demek oldugunu o zaman anladim. onun disinda sehirici yakit verisi iyi. 7 litreyi pek asmiyor.

browerdi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
1.2 corsa D alacak arkadaşa tavsiyem 2010 modelden aşağısını almamalarıdır. 111 versiyonu ile birlikte motor 85 bg oldu.
Buda tüketimi ve performansı gayet güzel oldu anlamına geliyor. Arkadaşımda var gayet memnun..

BlueLive

Kayıtlı Kullanıcı
14-Bolu
Siteyi ziyaret et
ben vazgeçtim corsa d den. benim gt'm çok güzel:)

aKSeL

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hey gidi Corsa Team heyyy :) araçlarının en çok para ettiği dönemde yüzüne bakan yok :))

CHa.AY

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
olurmu ya bakıyoruz biz :D

billo

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende bugün corsa d enjoy aldım pazartesi yada salı aracı teslim alacagım c den sonra bakalım d kasa nasıl olacak?

meftunn

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sıfır mı aldınız? motor, özellikler nedir? birde sakıncası yoksa piyasa nasıl?