CoRsA TEAM

meftunn

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
corsa c de de kolçak el frenini sabote etsede insan öyle bir alışıyorki sanki kolçak yokmuş gibi geliyo.. tabi normal kullanım için diyorum dönüşlerde el freni çekiyorum diyosan belki seni zorlar bilmiyorum

falcon_78

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
forumdan alıntıdır
http://www.opelim.net/forums/showthread.php?t=31651

s6001321ws7.jpg
wol_error.gif
İmaj otomatik olarak küçültülmüştür. Orjinal Boyutunda İzlemek için BURAYA TIKLAYINIZ. Orjinal Boyutu: 800x600 VE 158KB.
s6001321ws7.jpg
wol_error.gif
İmaj otomatik olarak küçültülmüştür. Orjinal Boyutunda İzlemek için BURAYA TIKLAYINIZ. Orjinal Boyutu: 800x600 VE 172KB.
s6001320tn2.jpg
wol_error.gif
İmaj otomatik olarak küçültülmüştür. Orjinal Boyutunda İzlemek için BURAYA TIKLAYINIZ. Orjinal Boyutu: 800x600 VE 159KB.
s6001319wf8.jpg

EgeErbas

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
corsa c de de kolçak el frenini sabote etsede insan öyle bir alışıyorki sanki kolçak yokmuş gibi geliyo.. tabi normal kullanım için diyorum dönüşlerde el freni çekiyorum diyosan belki seni zorlar bilmiyorum

yok çok fazla kaba tabirle kıç atma meraklısı değilim de mesela uzun ışıklarda falan çekiyorum el frenini yormuyorum bacağı :)

meftunn

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kolçağa alışırsan vazgeçemezsin.. kolçak olmayan araba bi boş gelir.. ben arabayı alırken direk taktırdım bayiye.. 2006 da 150 tl almıştı vicdansızlar :D çok basit aslında, orjinal diye aldım ordan ama ne bilim bi özelliği yok, yine de memnunum tabi de belki daha ucuza da bişey alınabilir.. şuan 250 den aşağı değil galiba servislerde.. tabi corsa d nin orjinali nasıldır bilmem..

arada bende el frenini çekiyorum rampada kırmızı ışıkta sorun yok, yani kabul edilebilir derecede sorun vardır diyim ama alışıyosun.. şimdi taktırsan ilk bir iki gün garipsersin sonra azalarak 5 10 gün daha devam eder en fazla, ondan sonra alışırsın

aKSeL

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
İnternette 37 tl ye falan varda alt bağlantı yerleri aynı değil sanırım. Üst kısmı benziyor.

EgeErbas

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kolçağa alışırsan vazgeçemezsin.. kolçak olmayan araba bi boş gelir.. ben arabayı alırken direk taktırdım bayiye.. 2006 da 150 tl almıştı vicdansızlar :D çok basit aslında, orjinal diye aldım ordan ama ne bilim bi özelliği yok, yine de memnunum tabi de belki daha ucuza da bişey alınabilir.. şuan 250 den aşağı değil galiba servislerde.. tabi corsa d nin orjinali nasıldır bilmem..

arada bende el frenini çekiyorum rampada kırmızı ışıkta sorun yok, yani kabul edilebilir derecede sorun vardır diyim ama alışıyosun.. şimdi taktırsan ilk bir iki gün garipsersin sonra azalarak 5 10 gün daha devam eder en fazla, ondan sonra alışırsın

Gittigidiyor dan baktım dediğiniz gibi 150 ye de var 70 e de var değişiyo kaliteye göre bakalım şu vitesteki gibi dikişli bi tane buldum kafama yatarsa alıcam onu

İnternette 37 tl ye falan varda alt bağlantı yerleri aynı değil sanırım. Üst kısmı benziyor.

Onlarla ilgili bi kaç yorum okudum kalitesiz olduğunu iddia edenler var kötü durucağına hiç olmasın daha iyi :)

aKSeL

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bende bir kolçak için 120-150 TL vermem. O fiyatlı üründen daha ne beklenir :)

Mel-a-ku

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sıfır araçta trafik sigortası hakkında soru sormuştun...

Yeni yönetmelik gereği trafik sigortası bedelinin peşin tahsil edilme zorunluluğu kaldırılmıştır. Bu nedenle sözkonusu tutar anahtar teslim fiyatlarımıza dahil edilmemiştir.

Renault int. sitesinden alıntı yaptım